Selena Gomez’ile anti “Teen Choice Awards” galal eriline auhind

Selena Gomez’ile anti “Teen Choice Awards” galal eriline auhind

Selena Gomez oli rõõmupisarates, kui noppis eilselt pidulikult “Teen Choice Awards”  ürituselt väärtusliku auhinna. Nimelt sai 22-aastane laulja ja näitleja noorima inimesena auhinnagala ajaloos “Ultimate Choice” auhinna.

Selena Gomez oli rõõmupisarates, kui noppis eilselt pidulikult “Teen Choice Awards” ürituselt Los Angelesest väärtusliku auhinna. Nimelt sai 22-aastane laulja ja näitleja noorima inimesena auhinnagala ajaloos “Ultimate Choice” auhinna.

Oma tänukõnes kasutas ta vaid ülivõrdelisi sõnu. “Ma tänan teid nii väga! Ma ei suuda teid piisavalt ära tänada! Ma tänan teid tohutult! Te meenutate mulle kõiki asju, mis on olulised, mul on nii hea meel, et me üksteist hoiame ja armastame. Ma hindan kõike, mis te minu toetuseks teinud olete!”

Erilise tänu osaliseks sai ka Selena ema, keda nooruke staar tänas mõistmise ning toetuse eest: “Aitäh, et oled mul alati lubanud tegeleda sellega, mis mulle on tähtis!”


Selena Gomez (Foto: Scanpix / Reuters / Danny Moloshok )

“Teen Choice Awards” on iga-aastane auhinnagala, mida vahendatakse Fox Network’i vahendusel. Jagatakse auhindu nii muusika-, filmitööstuse-, spordi-, televisiooni-, moe- ning teistes kategooriates saavutatud tulemuste eest.

“Ulitmate Choice” auhinna on varasematel aastatel võitnud: Mike Myers (2003); Justin Timberlake (2007); Britney Spears (2009); Taylor Swift (2011);  The Twilight Saga (2012) ning Ashton Kutcher (2013).

 

Autor: Helena-Reet Ennet