Selgus Deja Vu mängu võitjalugu!

Kõige põnevama staariloo saatis Buduaarile Katrin Raplamaalt, kes võitis VIP-kutse Deja Vu avamisele juba sel reedel! Buduaar soovib Katrinile palju õnne! Staarilugusid saabus küll oodatust vähem, kuid lood olid väga põnevad ja asjalikud.

Kõige põnevama staariloo saatis Buduaarile Katrin Raplamaalt, kes võitis VIP-kutse Deja Vu avamisele juba sel reedel! Buduaar soovib Katrinile palju õnne!


Staarilugusid saabus küll oodatust vähem, kuid lood olid väga põnevad ja asjalikud. Lugejad valisid oma lemmikuks loo nr 7, kus Katrin kirjutas oma toredast kogemusest Vennaskonna laulja Tõnu Trubetsky`ga.


Katrini ja teiste saadetud staarilugusid saad lugeda aadressil:  http://www.buduaar.ee/konkurss.php


Mängu kohta loe aadressil:  http://www.buduaar.ee/kampaaniad/dejavu/


Buduaar võtab võitjaga ühendust ning toimetab kutse Katrinile isiklikult kohale!Võitjaks osutus lugu nr 7


See lugu juhtus 90ndate keskel, kui mina olin 14. aastane.
Olin siis suur Vennaskonna fänn ning Tõnu Trubetsky austaja (Vennaskonna solist, anarhist ja luuletaja). Otsustasin Tõnule ka kirjutada. Kirjutasin talle 2 kirja: esimese anarhiast ning teise sellest, kui suur fänn ma olen. Oma teises kirjas kutsusin tõsimeeli teda ka endale külla. Mäletan, et joonistasin isegi kaardi, kuidas minu maja üles leida, kui ta satub meie väikelinna.


Kirjadele ei tulnud paar nädalat vastukaja, kui ühel ilusal suvepäeval mulle vanaema helistab ning teatab, et üks imelik musta tagiga küürakas mees ja blond naine mind tema juurde on tulnud küsima.


Tuli välja, et Tõnu Trubetsky koos oma elukaaslasega otsustas tõesti fänni külastada. Väikelinnas teed küsides juhatati nad aga minu vanaema maja juurde, sest vanaemal on sama perekonnanimi, mis minulgi.


See oli ülim õnn ja uhkus, mis ühele väikesele teismelisele tüdrukule osaks võib langeda – iidol tuleb personaalselt külla. (Sellel ajal oli Vennaskond ka üks kuulsamid eesti bände). Värisevate kätega ma tervitasin teda ning ei julgenud eriti midagi lausuda.


Trubetsky jäi oma sõnrannaga kaheks päevaks meile elama ning pärast tema külaskäiku sain aru, et iidol võib päriselus kohates osutuda hoopis teiseks inimeseks. See oli aga väga tore üllatus ning asi, mida saab kunagi oma lastele meenutada. Väikeses Eestis on kõik võimalik.


Veelkord palju õnne Katrinile!