Selline oli täna Buduaari aprillinali lugejatele…..

Selline oli täna Buduaari aprillinali lugejatele…..

Kroonika seksikaima mehe tiitliga pärjatud laulja Uku Suviste tunnistas Buduaarile, et ainult jõusaalist ta oma lihaselist keha pole saanud. “Jah, ma olen teinud rasvaimu, ja selles pole midagi imelikku. See on väga kiire ja lihtne protseduur ideaalse vormi saavutamiseks ja ma pole ainus meeslaulja Eestis, kes selle protseduuri läbi on teinud,” räägib Uku ja vihjab veel mõnele kuulsamale nimele, kes selle pisut valusa, kuid efektiivse protseduuri läbi on teinud.

Kroonika seksikaima mehe tiitliga pärjatud laulja Uku Suviste tunnistas eilsel Buduaari peol, et ainult jõusaalist ta oma lihaselist keha pole saanud. “Jah, ma olen teinud rasvaimu. See on väga kiire ja lihtne protseduur ideaalse vormi saavutamiseks ja ma pole ainus meeslaulja Eestis, kes selle protseduuri läbi on teinud,” räägib Uku ja vihjab veel mõnele kuulsamale nimele, kes selle pisut valusa, kuid efektiivse protseduuri läbi on teinud. Uku möönab siiski, et ilma trennita rasvaimu kõhulihaseid välja ei aita.

Seksikas laulja ei varja, et paljudele meestele jääb siiski jõusaali külastamisest väheks, et ideaalseid lihaseid saada. “Kuna ma steroide põhimõtteliselt ei tarbi ja ligi üheksa aastat jõusaalikülastamist ei ole andnud tulemust, siis otsustasin proovida kiiret ja efektiivset ilunippi, milleks on rasvaimu ja mida väga paljud tänapäeval teevad.”

Uku räägib, et kui oled piisavalt treeninud, siis on kõik lihased su kehas väga heas toonuses, aga sõltuvalt sellest, kui paks on su nahk või kui palju vett su organismis on, ei pruugi need lihased kunagi punni minna, kui sellele iluprotseduuriga kaasa ei aita. Uku ei häbene sellest rääkida ja ütleb, et tema tutvusringkonnas on veel vähemalt kümmekond sõpra, kes on käinud rasvaimus. “See protseduur ei ole mõeldud paksudele, vaid just heas vormis inimestele, kes vaatamata õigele toitumisele ja trennile ei saa oma lihaseid pinnale.” Uku tunnistab, et on tulemusega väga rahul ja pärast üheksa kuu tagust iluprotseduuri julgeb ta nüüd igas olukorras särgi seljast visata. Vaatamata sellele jätkab mees ka kolm korda nädalas jõusaalitreeninguid, sest hea vorm vajab pidevat tööd enese kallal. 

 

Buduaar.ee