STAARKOKK JAMIE OLIVER sai taas isaks. Vaata beebipilti!

Alles see oli, kui märtsis šokeerisid Jamie Oliver ja tema abikaasa Jools avalikkust uudisega, et nende perre sünnib juba 5. laps. Maailmakuulus kokk tunnistas, et rasedus oli ka nende pere jaoks raputav uudis, sest peres kasvab juba praegu neli noorukit, kellest vanim on juba 14aastane ja noorim 5aastane.

Alles see oli, kui märtsis šokeerisid Jamie Oliver ja tema abikaasa Jools avalikkust uudisega, et nende perre sünnib juba viies laps. Maailmakuulus kokk tunnistas, et rasedus oli ka nende pere jaoks raputav uudis, sest peres kasvab juba praegu neli noorukit, kellest vanim on juba 14aastane ja noorim 5aastane.

Vaid mõned tunnid tagasi postitas kokk oma sotsiaalmeedia fännikontole pildi uuesti ilmakodanikust, kes sündis Oliveride suurde perekonda isa sõnul turvaliselt ja loomulikult. Hetkel kasvab lisaks uuele pojale peres 14aastane Poppy Honey, 13aastane Daisy Boo, 7aastane Petal Blossom ja 5aastane Buddy Bear. Vastsündinud poisikesele ei ole veel nime valitud, kuid nagu näha, on perekonnal tavaks oma lastele panna väga erilised nimed, seega ilmselt ootab ka uusimat liiget omapärane nimi.

Oma rõõmusõnumis rääkis Jamie, et sünnitus oli väga loomulik ja ilus ning väikese venna sündi said oma silmaga näha ka tema vanemad tütred, mistõttu oli sündmus eriti emotsionaalne. Lisaks mainis Jamie naljatledes, et pisipoeg kaalus sama palju kui 16 pakki võid ehk üle kolme ja poole kilo.

Vaata Jamie postitust uudisega SIIN.