Superstaari Arno: Tahan tutvuda Johnny Deppiga!

7 kommentaari

/Rubriik: Buduaar uurib/ Buduaar on sihikule võtnud populaarse saatesarja „Eesti otsib superstaari“ finalistid ning esimesena saame vastuseid Arno Suislepalt, kes on üks omanäolisemaid kujusid tänavustest finalistidest.

/Rubriik: Buduaar uurib/

Buduaar on sihikule võtnud populaarse saatesarja „Eesti otsib superstaari“ finalistid ning esimesena saame vastuseid Arno Suislepalt, kes on üks omanäolisemaid kujusid tänavustest finalistidest.

1. Mis võtab sind jalust nõrgaks?
Kui suren ootamatult. :)

2. Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks?
Ma arvan, et suudan. Samas oleneb ka, et mis tingimustes elada tuleb.

3. Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks: liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas Sul on ka mõni foobia?
Hetkel valitseb mul nö"saundifoobia". Kuna siiani on Superstaari ülesastumised toimunud erinevates saalides, siis lavaline heli nõuab erinevates kohtades väga palju harjumist.

4. Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et võita tähelepanu? 
Sõitsin ükspäev Haapsalust Tallinnasse jalgrattaga, et kallimale head muljet jätta oma tervislikust eluviisist. Kinkisin küll ratta talle sünnipäevakingiks, kuid nüüd sõidan sellega hoopis ise.

5. Millised vastassoo esindajad sulle ei meeldi? Miks?
Ei meeldi naised, kes võtavad meest kui ainult vastassugu, mitte kui inimest.

6. Millise Eesti või välismaa staariga tahaksid tutvuda? Miks?
Hmm, Johnny Deppiga ehk näiteks. Mulle meeldib tema nägemus maailmast, tema filosoofia ja huumor. Kindlasti oleks selle inimesega palju huvitavat rääkida maast ja ilmast.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/