Taevalikult ilus ja põrgulikult kuum Fallen Angels säras ööklubis BonBon!

27 kommentaari
Taevalikult ilus ja põrgulikult kuum Fallen Angels säras ööklubis BonBon!

Eelmise reede, 30.aprilli, kõige säravam pidu leidis aset ööklubis Bon Bon.

Esmakordselt toimus klubis liikuv sariüritus Fallen Angels, mis sellel õhtul kandis alapealkirja “Spring has landed”! Kevadehõngulisel üritusel tervitas külalisi uksel kaunis naistrio, kes kandis tõusva rõivabrändi Tallinn Dolls kleite.

Eelmise reede, 30.aprilli, kõige säravam pidu leidis aset ööklubis Bon Bon.

Esmakordselt toimus klubis liikuv sariüritus Fallen Angels, mis sel õhtul kandis alapealkirja “Spring has landed”! Kevadehõngulisel üritusel tervitas külalisi uksel kaunis naistrio, kes kandis tõusva rõivabrändi Tallinn Dolls kleite. Tund peale südaööd ajas publiku pea sassi lavashow „Naked truth…or is it?” by Accessorize ning kuumad bongo rütmid tõi klubiöösse brasiillane Francois Arhanjo.
Peo raames pidasid oma sünnipäeva modellid Anna ja Natalie Uljanova ning Roberto de Silvestri. Viimasele võib julgesti anda Eesti ööelu kuninga tiitli. Fallen Angels naiskond saatis talle järele limusiini, et tema ja ta peolistel oleks mugav ning lõbus koos peole saabuda, Moet&Chandon kinkis Robertole spetsiaalse pühendusega shampanja ning ööklubil Bon Bon oli samuti sünnipäevalapse jaoks mitmeid üllatusi.
Lõbusaid inimesi oli sellel ööl kogunenud klubisse palju ning meeleolukalt nauditi Fallen Angels üritust kuni selle võiduka lõpuni!

Vaata meeleolukaid peopilte allpool!