Tänane sünnipäevalaps Kristina Ljadov hindab lähedasi rohkem kui kalleid kingitusi!

11 kommentaari
Tänane sünnipäevalaps Kristina Ljadov hindab lähedasi rohkem kui kalleid kingitusi!

Kalev Chocolate Factory ekspordi müügijuhi Kristina Ljadovi, kellel on täna sünnipäev, jaoks tähendab sünnipäeva tähistamine eelkõige tordi söömist koos perega ja seda kindlasti õigel päeval. Kindlasti peab naine oma kallima ning laste sünnipäevade tähistamist olulisemaks kui tema enda sünnipäeva. Buduaar uuris kaunilt kahe lapse emalt, kuidas ta sel aastal oma sünnipäeva tähistab ning mis on kõige olulisem kingitus, mis talle läbi aegade tehtud on.

Kalev Chocolate Factory ekspordi müügijuhi Kristina Ljadovi, kellel on täna sünnipäev, jaoks tähendab sünnipäeva tähistamine eelkõige tordi söömist koos perega ja seda kindlasti õigel päeval. Ka peab naine oma kallima ning laste sünnipäevade tähistamist olulisemaks kui tema enda sünnipäeva. Buduaar uuris kaunilt kahe lapse emalt, kuidas ta sel aastal oma sünnipäeva tähistab ning mis on kõige olulisem kingitus, mis talle läbi aegade tehtud on.

“Tegelikult on sünnipäeva puhul ju tore sõbrad kokku kutsuda ja üks meeleolukas pidu teha. Samas saab koosolemisi lähedastega ka igal muul ajal korraldada. Perega tordi söömine on aga igal aastal 100% kohustuslik ning seda kindlasti õigel päeval. Pigem aga eelistan koos kallimaga tähistada sõbrapäeva ning lastega nende sünnipäevasid, sellised sündmused on kuidagi aastatega tähtsamaks muutunud võrreldes oma sünnipäevaga,” leiab Kristina, et pere ja lähedaste olemasolu on kõige olulisem ning südantsoojendavam.

“Mis puutub minu lemmik-kingitusesse läbi aegade, siis neid on erinevaid, kingituse teeb eriliseks pigem kinkija ise. Tütar kinkis mulle täna hommikul kauni baleriinipildi, mille ta oli ise joonistanud. Eelmisel aastal tegi ta mu pojast minu palvel väikese filmi, mida siis ka sellel aastal vaadatud sai. Tore meenutus. Poja tõi täna hommikul koos issiga roosid voodisse ja hommikusöögilaual ootas tort ning küünlad,” ütleb Kristina, et tegelikult on lihtsad asjad need, mis loevad.

“Praegu meenub erilistest sünnipäevakinkidest näiteks eelmisel aastal elukaaslaselt saadud romantikapakett Vihula mõisa, hea sõbra Antigua´lt toodud käevõru, 2eek-ised rahapakid (millest üks on sahtlis mälestuseks tänaseni), magistratuuriaegne kursusekaaslaste poolt tellitud mees-strippar (muuseas täitsa kobe vene poiss oli), elus esimese briljantidega sõrmuse sain ka kunagi ammu sünnipäevaks. Mäletan veel, et lapsena unistasin pikkade juustega nukust ja kui kümneaastaseks sain, siis lõpuks kingitigi ilus saksa nukk, mis sellel ajal oli suur asi, pruunide silmade ja pikkade pruunide juustega. Eks neid meeldejäävaid kinke on aastate jooksul ikka mitmeid kogunenud,” ei oska Kristina oma lemmikut eraldi välja tuua.

“Tõelise naisena arvan, et igaks puhuks, ka sünnipäevaks, lilli ja šampanjat ei ole kunagi liiga palju. Unistusteks on Laguiole veiniavaja ja Sabrage mõõk. Loodan ühel päeval ka nende õnnelik omanik olla,” lisab kaunitar, et on asju, mida tasub kinkida igal ajal ja hetkel.

“Täna hommikul sai sünnipäeva taas koos perega tähistatud – tort ja kohvi hommikusöögilauas. Kaks aastat järjest olen sõpradega pidu korraldanud. Sellel aastal plaanin aga vahele jätta – pigem lasen seekord sõpradel endale üritusi korraldada. Hetkel on pealegi seljas närvipõletik, seega tuleb pigem puhata. Muidu oli plaan õhtul trenni minna. Olen seda juba mitmed aastad järjest õigel sünnipäeva päeval teinud. Pidu on ikka olnud pigem planeeritud nädalavahetuseks. On ette tulnud ka sünnipäeva kuus kuud hiljem pidamist, seega võib olla iga päev sünnipäev, kõik sõltub, kuidas seda enda jaoks mõtestada,” ütleb Kristina, et vaatamata seljavalule ei jää ka see sünnipäev pidamata.

“Töötades Kalevi kommivabrikus ekspordi müügijuhina, siis sai vastavalt siinse kombe kohaselt eile kook küpsetatud ning täna tööle kaasa toodud koos kahe tellitud kringliga. Praeguseks juba kaastöötajate õnnitlused vastu võetud ning laual kimp kollaseid tulpe koos Kalevi logoga rätikuga. Eks päeva jooksul on vastu võetud ka palju õnnitlevaid telefonikõnesid, sõnumeid, emaile ning loomulikult ka Facebookis sadu õnnitlusi. Lähedased sõbrad on ikka kõik personaalselt helistanud,” on Kristina veendunud, et õiged sõbrad peavad oma lähedasi alati meeles.

Karin Karu