Uku Suviste hüppas armununa tähelepanu võitmiseks tulle!

/Rubriik: Buduaar uurib/ Buduaari küsimustele vastab täna Uku Suviste, kes oma hõbedase lauluhäälega üha enam südameid vallutab.

/Rubriik: Buduaar uurib/

Buduaari küsimustele vastab täna Uku Suviste, kes oma hõbedase lauluhäälega üha enam südameid vallutab.

Mis võtab sind jalust nõrgaks?
Kui naisterahvas mind hulluks ajab. Selleks võib olla lõputu arv võimalusi. Vahel mõjub mingi žest, vahel piisab pilgust. Mind on suhteliselt lihtne sellisesse seisu viia. Õnneks olen juba piisavalt treenitud ning pikali ei kuku. Meeldivad lahtised juuksed ja armsalt armukadedad naised.

Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks?
Ei, mitte mingil juhul, vähemalt 5500 krooni oleks ikka vaja. Üldiselt kui õhku ja armastust ümberringi jätkub, siis saab ka väiksema summaga hakkama. Aga seda ainult juhul, kui peaksin elama nii vaid ühe kuu. Inimene suudab väga vähesega väga edukalt toime tulla, öeldakse isegi ju, et tühja kõhuga tegutseb ta palju efektiivsemalt. Kui aga mina oma elukutse juures teeniksin stabiilselt 5000 krooni kuus, siis oleksin lihtsalt rumal, et midagi uut välja ei mõtle sissetuleku suurendamiseks.

Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks: liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas sul on ka mõni foobia?
Kunagi kartsin, et lauldes lähevad laulusõnad meelest. Aga siis, kui ma hakkasin aru saama, miks ma laulan ja mis on lugude mõte, tulin küll igast olukorrast välja. Äsja tuli mul laulda ühte lugu, millel polnud sõnad valmis ning need sündisid laval otse. Ma pole eriti arg inimene, vahest jätan viisakusest tagasihoidliku mulje, aga ei soovitaks kellelgi mu julgust proovile panna.

Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et tähelepanu võita?
Olen vist kõigeks valmis, kui olen tõeliselt armunud ning olen teinud kõiki tempe, et tähelepanu võita. Kord hüppasin tulle, kuid ta ei pannud tähele! Äsja kirjutasin kellelegi ühe laulu, kuid ta ei tea, et see talle mõeldud on. Viimasel ajal tundub, et mida lihtsam ja siiram temp, seda suuremat tähelepanu see tõmbab.

Millised vastassoo esindajad sulle ei meeldi? Miks?
Pealiskaudsed ja sisutühjad. Arvan, et neid, kes mulle ei meeldi, on vastassoo hulgast raske leida – kui keegi just väga halvasti ei käitu. Lihtsam oleks öelda, et mulle meeldivad positiivse ellusuhtumisega ja heasüdamlikud naised.

/Toimetas Merlyn Uusküla/