VAATA! Kõige halvemini riietuvad staarid MTV videomuusikaauhindade gaalal

VAATA! Kõige halvemini riietuvad staarid MTV videomuusikaauhindade gaalal

Teada on, et MTV videomuusikaauhindade punane vaip on alati silma paistnud julge ja ennekuulmatu moevalikuga. Esmaspäeval New Yorgis Prudentiali keskuses toimunud gaalal ei valmistanud staarid oma hullusega fännidele pettumust.

Tana Mongeau otsustas punast vaipa väisata koos albiinomaoga, keda ta oma kätel hoidis. Imselgelt imiteeris Tana siinkohal Britney Spearsi. Nimelt tõi lauljanna 2001. aasta MTV videomuusikaauhindade ikoonilisel esinemisel lavale albiinomao. Võrdluses Britney’ga jäi Tana katse tagaplaanile.

Nikita Dragun libistas oma kurvid varrukateta kuldsesse kleiti, mis ulatus maani. Õlgadel kandis naine beebiroosat sulgedest boad. Naisel oli ekstravagantne hall soeng, mis oli kokku sobitatud pikkade rippuvate kõrvarõngastega. Nagu Tana, otsustas Nikita, et tema aksessuaarid peaksid olema elusolendid. Nikita tõi endaga punasele vaibale kolm palja ülakehaga meest. Meestel olid jalas mustad viigipüksid, nende silmi katsid mustad prillid ja nad kandsid musti nahast küünarnukini ulatuvaid kindaid. Nende kaelas ilutsesid kividega kaelarihmad, mille kette hoidis Nikita. Vaata siit, kuidas Nikita koos meestega punasel vaibal poseeris. Samast näed ka teisi kõige halvemini riietuvaid staare.

Buduaar.ee