VANEMAD KÄSKISID 30-AASTASEL pojal nende kodust välja kolida

VANEMAD KÄSKISID 30-AASTASEL pojal nende kodust välja kolida

Ameerika Ühendriikides New Yorgi osariigis Syracuse’is andsid vanemad oma 30-aastase poja, Michael Rotondo, kohtusse, kuna too polnud nõus isegi raha eest vanematekodust välja kolima ja oma elu alustama, vahendab Iltalehti.

Vanemaid ajas kõige rohkem endast välja asjaolu, et nende poeg on laisk, ei abista neid kodutöödes ega teeni endale ise raha. Mai alguses sai emal ja isal villand ja nad kaebasid poja esmalt Syracuse’i alama astme ning seejärel kõrgema astme kohtusse. Oma kirjas teatasid vanemad, et annavad pojale lahkumiseks 14 päeva aega. Kui too selle aja jooksul ei lahku, lubasid nad kohtu poole pöörduda. 

Lisaks palusid nad Michaelil aiast ära viia oma kasutuskõlbmatu auto ning olid nõus aitama tal uut elukohta otsida. Lisaks pakkusid nad pojale 1100 dollarit (umbes 980 eurot), kui too on nõus välja kolima. 

“Ka sinusugustele laiskadele inimestele on olemas töö. Sul tuleb endale kiiremas korras töö otsida, sest meie ei kavatse sind enam üleval pidada,” seisis veel kirjas. 

Kõrgem kohus otsustas 22. mail, et poeg peab vanematekodust lahkuma ja ei tohi enam nende kulul elada. Michael saab juunis 31-aastaseks ja vanemad loodavad südamest, et selleks ajaks on ta juba välja kolinud.