Villu Parvet vastab raamatu”Seks,vein ja kutsikad” teemadel Sinu küsimustele!

  Villu Parvet, kes on naistele mõeldud käsiraamatu „Seks, vein ja kutsikad“ autoriks, on mees, kes paljastas meeste tõelise mõttelaadi. Mida mehed tegelikult mõtlevad? Millised naised neile ei meeldi? Aga millised meeldivad? Kuidas leida see õige? Kuidas mõista, millal mees valetab? Miks mehed käituvad nii, nagu nad käituvad? Villu Parvet on kohal ka Buduaari turul, mis leiab aset juba sel reedel, 21. septembril Tallinnas ja 22. septembril Tartus. Kui ka Sinul on Villule raamatu “Seks, vein ja kutsikad” põhjal küsimus esitada, siis jäta see, palun, loo alla kommentaaridesse. Villu vastab küsimustele reedel Tallinnas Nokia Kontserdimajas toimuval Buduaari turul alates 17:00. Sissepääs üritusele on tasuta.  

Tagasi artikli juurde

37 kommentaari

 • Mmjau

  Mmjau

  Sain ka endale nüüd punktide eest, ootan põnevusega, et saaks lugeda.
 • Aleksandra

  Aleksandra

  Pole V.P.-ga kokku puutunud - ei muidu kui "mehega" - mittemiskitmoodi , aga tuleb tunnistada raamat on HEA! Tundub, kel isiklik kokkupuude autoriga või taga suhted pole läinud nagu loodetud kannab "kogu värgi" mistahes V.P. nimega seonduvaga ühele kaalukeelele. Märkamata (tahtmata või oskamata), et raamat on täiesti asjalik - paljudele vajalik!(kel pole seda vaja - see ju ei loe seda, ka ei tee vastavaid kommareid (kohati mõnele solvavaid - tajumata teise probleemi)).Raamatus ei valetata küll - lihtsalt kellele sobib kellele mitte (omavahel öeldes, et ühtegi teksti ei saagi võtta sõnasõnalt - iga persoon on eriline).
 • anonüümne

  anonüümne

  Nõustun eelmiste kommentaaridega, ausat juttu pole temalt loota, olen temaga kunagi kokku puutunud ja rohkem ei taha, väga valelik mees.
 • Mel

  Mel

  On probleeme, mida ei taha arutada ei mehe ega sõbrannaga vaid täiesti võõra inimesega (ka endast lugupidav naine).Ja tark naine otsib lahendusi (neid võib leida ka raamatust).Olenevalt east ja elukogemusest ongi inimestel erinevad probleemid ja rumal on see, kes teise muret naeruvääristab.
 • Moneypenny

  Moneypenny

  Oeh, kas nüüd tõesti leidub naisi, kes võtavad selle mehe üllitist omale tõepähe ja tõemeeli tahavad vastuseid oma mõttetutele probleemidele(mida ju siiski iga endast lugupidav noor naine arutab enda mehega või kasvõi sõbrannaga), siis ma ei tea. Kui vaadata kommentaaride kellaaegu ja stiile, siis ma siiralt loodan, et Vilts esitab endale ise küsimusi. Sest tõtt öelda, paljud "küsimused" on ikka äärmiselt naeruväärsed ja saab välja lugeda, et Villu oleks nagu jumal. Mulle ei mahu selline asi lihtsalt pähe. Oleks siis tegu professionaalse terapeudi või psühholoogiga, aga ei, tegu on valeliku inimesega, kes vassib ja petab inimesi!
 • liis

  liis

  Mees sa maksa oma võlad ära!Varas,petis ja pätt uhkeldad oma nõmeda raamatuga,keda ainult lollid, mõtetud ja saamatud bimbod loevad!
 • chica bombb

  chica bombb

  Ausaltöeldes ei jõua mulle kohale, miks kellelgi peaks tema abi vaja olema.
 • emmem6mmi

  emmem6mmi

  Ma läksin oma armastusest väga õnnetult lahku..või me polnudki veel päris koos, sest igasugust segadust oli nii palju..see oli 2 aastat tagasi, aga ma ikka armastan teda väga ja igatsen... kas mehed selle aja peale unustavad naise? kas ma võiks veel proovida või on hlija? kuidas siis sellest valust üle saada, et teda pole enam? 2 a. piinelnud :(
 • marika k.
 • Raili

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!