Vogue: Kate Hudsoni muutuste aasta

Kate Hutsonile on 2007 aasta olnud tormiline- lahkuminek abikaasa Chris Robinsonist, üksiemaroll, romanss Owen Wilsoniga, kes hiljem püüdis enesetappu teha, ning lühisuhe näitleja Dax Shepardiga.

Kate Hutsonile on 2007 aasta olnud tormiline- lahkuminek abikaasa Chris Robinsonist, üksiemaroll, romanss Owen Wilsoniga, kes hiljem püüdis enesetappu teha, ning lühisuhe näitleja Dax Shepardiga. Jaanuari Vogue`is räägib Oskari-nominent ja kuulsa näitlejanna Goldie Hawni tütar Kate Hudson sellest, kuidas ta sellest kõigest välja on tulnud ning kuidas rake aasta on aidanud tal suureks kasvada. Kate tunnistab ajakirjas: “Lahkuminek oli kõige raskem asi elus, mida ma teinud olen. See protsess, mille käigus avastad et sa ei armastagi kedagi, keda sa armastad… see on nii valus. Ja jumal tänatud, et ma kogesin seda Chrisiga, me aitasime teineteist selles protsessis. Päevast, mil me lahku läksime, oleme teineteisega iga päev mitu korda rääkinud. Nüüd me oleme mõlemad vabad".
Kate räägib Vogue intervjuus ka oma suhtest Owen Wilsoniga ning Matthew McConaughey`ga, oma hirmudest ja sellest, kuidas ta raseduse ajal ligi 32 kg juurde võttis.

/Marie Kekki/