PÄEVAHOROSKOOP: 1.juuni suhetes ja armuelus
pilt: Shutterstock

Sel suvel toetame sinu armuelu iga päev värske suhtehoroskoobiga. Reedel, 1. juunil on Jupiteri ja Veenuse seisud järgmised:

 

KAKSIKUD

Ära täna millegagi üle pinguta, sest “vähem” võib tähendada “rohkem”, olgu see siis lilleõis suure lillekimbu asemel või üks hea sõna pika ülistusjutu asemel. Kui suudad asju lihtsana hoida, võid hiljem palju võita ning praegu end säästa. Käes on ju reede ja ilusa ilma puhul viibi kindlasti värskes õhus - see on praegu sinu koht, kus akusid laadida. Lisaenergiat saad mõne kalli inimese seltskonnast ja avatud vestlustest. Pidu - see ei ole sel reedel sinu jaoks!

VÄHK

Kas oled armumängudeks valmis? Jupiteri ja Veenuse seis on täna täpselt selline, et juhtuda võib kõike. Vallalised võivad kohata oma unistuste kaaslast või kogeda lihtsalt unustamatut seiklust. Et sellest suhtest asja saaks, siis pead olema mänguline, aga hoidma pea selge. Jupiteri seis võib põhjustada emotsionaalsust, seda nii sinus endas kui ka teistes, kellega täna kokku puutud. See on ühtlasi ka aususe planeet ning isegi kui täna loodud kontaktidest ei tule midagi ootuspärast, siis aus ülestunnistus oma tunnete osas võib sulle lõpuks võidukarika tuua!

LÕVI

Kuigi sa oled Lõvi, siis ainult sina tead, kui pehme kiisu sa oskad olla. Täna on see päev, kus isegi võõra inimese mure võib sind lahinal nutma panna. See on hea päev, et rääkida südamelt oma muresid, olla koos lähedaste sõpradega ning avada neile oma süda. Kui saad mure välja räägitud, siis algab paranemine, mis avab uusi uksi suhetes.

NEITSI

Armuasjades veab pisut viltu? Ära täna seda klaarima hakka. Veenuse ja Jupiteri seis soodustab sotsiaalsust, mitte tingimusteta armastust ja allaandmist. Kui õpid alles kedagi tundma, kellega tahaksid koos olla, siis võite koos täna välja minna, aga jäta armunooled koju, muidu võib kõik vussi minna. Ole täna lõbus seltskond, mitte unistuste abikaasa. Kui oled vallaline ja alles otsid seda õiget, siis pea meeles, et tõeline armastus võib ka heast sõprusest alguse saada.

KAALUD

Mõni päev on selline, kui rahast ja tööst rääkimine tuleb kasuks - täna on sulle just selline päev. Kui sul on töövestlus, siis seal sa skoorid! Veenus toetab karjääri ja Jupiter laiendab karjäärivõimalusi, mis mõjub justkui taganttuul purjepaadile. Täna on ka väga soodne päev ebameeldivate või tähtsate telefonikõnede tegemiseks ja kirjade saatmiseks - Veenus annab sulle sarmi, et kõik halvad olukorrad enda heaks pöörata, sest sa suudad inimesi täna võluda. Jupiter paikneb sinu päikesemärgi suhtes just nii, et oled täna kartmatu. Kus teised näevad takistusi, seal sina näed võimalust! Lenda peale!

SKORPION

Oled rahutu? Mida sa täpselt otsid? Kõik vastused on sinu ees, aga mitte nii lähedal, nagu sa tahaksid. Astu paar sammu edasi ja pilt saab palju selgemaks. Veenuse ja Jupiteri koostöö on sulle täna harmooniline ning soodustab julgemat tegutsemist. Mõtle nii suurelt kastist välja, et kast muutub sama tillukeseks nagu liivatera. Vastus, mida oled mõnda aega otsinud, võib olla ühe reisi kaugusel.

AMBUR

Sa tead küll seda mõtet, mis su peas viimasel ajal kummitab. Täna võib juhtuda, et sa selle lõpuks kõva häälega välja ütled - seisud selleks on igatahes soodsad. Sa oled seda küll mõned korrad varemgi teinud, aga läbi oma vallatu huumorisoone, ja seetõttu ei ole see asjaosalistele päris kohale jõudnud.  Kui sa otsid lähedust, siis sa pead selle esimese sammu tegema, haavatasaamine on risk, mis tuleb paraku võtta. Veenuse ja toetava Jupiteri seis toetavad tundmatusse hüppamist. Kui oled juba suhtes, siis täna on hea päev ka oma mehele sõnadega pai teha. See tasub ära, küll näed!

KALJUKITS

Sulle on oluline jätta head esimest muljet, aga sa unustad ära, et teisel pool võib olla inimene, kelle meelest esmamulje on petlik. Armastust on õhus tunda, sest enesekindel Jupiter surub sinu majas end jõuliselt Veenusele peale. Väline pool on sulle tähtis ja sa soovid olla väliselt täiuslik, aga pööra täna end teistpidi ja näita oma sisemist ilu. Sellest võib saada sinu trump ja sa võid nii mõndagi ootamatult üllatada ja armuma panna. Usalda ennast, loo silmside ja keskendu sellele, millised sõnad su suust tulevad. 

VEEVALAJA

Karjäärivõimalused terendavad silmapiiril, aga suvi on kohe käes ja ära muutu töösõltlaseks. Praegu ei too Jupiter ja Veenus sinu majja mitte kuumi tundeid, vaid keskenduvad tervisele. Sa arvad, et sa ise tead kõige paremini, kui tööga üle pingutad, aga liiga suur koormus võib tunda anda alles mõne aja möödudes. Naudi reedet ja võimalusel tee lühem päev. Sinu energiale tuleb kasuks, kui vahetad täna oma traditsioonilise trenniplaani millegi ootamatu vastu - äkki näiteks mõni uudne tantsu- või SUPitrenn?

KALAD

Armastus ja seiklused on sinu tänase päeva märksõnad! Sulle meeldib keegi, aga hoiad seda salajases? See ei vii ju kuhugi! Täna on õige aeg sellest teisele poolele märku anda. Isegi kui tõmme pole vastastikune, siis saad sellest vähemalt teada ja saad eluga edasi minna, et uusi ja veel paremaid printse kohata. Muidu jääbki kripeldama! Sa ju tead seda tunnet ja see pole hea. Kui oled kaugsuhtes või kaalud seda, siis täna oleks hea aeg kohale lennata või vähemasti reisiplaanid lukku lüüa!

JÄÄR

Aeg on koopast välja ronida - oled liiga kaua end peitnud. Keegi minevikust loodab sind näha ja kuigi sina sellele ei mõtle, siis tasuks minna end tuulutama. Reede on selleks ju superhea. Leia täna aega ka paari sõnumi saatmiseks nendele, kes on sulle armsad ja kes toetavad sind ning annavad head energiat. Armastava Veenuse ja laiendava Jupiteri seis on just selline, et inimesed annavad sulle rohkem energiat kui sport või massaaž. 

SÕNN

Sul on midagi südamel ja sa ei suuda otsustada, kas öelda välja või hoida endale? Kui oled seda juba pikalt kinni hoidnud ja see pole mõtetest ära läinud, siis täna on hea aeg välja öelda, sest süda ja mõistus teevad head koostööd. Oskad täna sõnu nii seada, et saad oma tahtmise nii kolleegide, sugulaste kui kallimaga asju klaarides. 

Buduaarile
Madame M