POODLE TARGALT: need 4 nippi aitavad sul kõvasti raha säästa
Foto: Vida Press

Kas sulle on tuttav olukord, kus nädal enne järgmist palgapäeva rahakotis ulub tuul, või sooviksid hoopis, et sul oleks võimalik puhkuse jaoks pisut raha kõrvale panna? Tegelikult on mitmeid kasulikke nippe, mis aitavad raha säästa - loomulikult vaid siis, kui neid ka reaalselt iga päev rakendada! Siin on nendest neli lihtsaimat!

1. Ära mine kunagi tühja kõhuga poodi.

Oled kunagi peale trennis käimist poodi läinud ja sealt mitme toidukotiga välja tulnud? Tühja kõhuga poodlemine mõjub sinu rahakotile laastavalt. Nii haarad poeriilulitelt kaasa palju selliseid asju, mida sul tegelikult vaja ei ole! Söö enne poodi minemist kõht ilusti täis ja võid kindel olla, et säästad pikemas perspektiivis nii üsna hea kopika.

2. Käi poes ainult üks kord nädalas.

Ka see aitab väga hästi emotsioonide ajel tehtud mõttetu rahakulutamise vastu!

3. Vaata enne poodi minemist kappide sisu üle. 

Kui oled kunagi poes näiteks paprika korvi pannud ning kodus avastanud, et tegelikult vedeleb üks juba pikemat aega kodus ja ootab kannatamatult, millal seda kasutatakse? Vaata enne kodust lahkumist külmiku ning kappide sisu üle ja koosta poodi minemiseks nähtu põhjal konkreetne nimekiri. 

4. Hoia end sooduspakkumistega kursis. 

Vali poodlemiseks just see supermarket, kus on parasjagu sooduspakkumised. Soeta endale ka võimalikult paljude kaupluste kliendikaardid. Võid ju küll alguses mõelda, et mis see paarkümmend senti siia või sinna ikka on, aga paari poeskäigu peale teeb see kokku juba märksa suurema summa.

her.ie