Elina tõehetk: olen seksinud kondoomita ja seda kahetsenud ning mu mees on mind petnud!

Buduaari pihitoolis on Karinul elav Elina, kes arvab, et truudus on juhuse puudus. Lisaks tunnistab ta, et on kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks ja on kallimale oma käikude kohta valetanud. Soovid Elina kohta veel teada? Loe edasi…

Tagasi artikli juurde

79 kommentaari

 • Mmjau
 • Mmjau

  Mmjau

  Hakkasin jälgima, et enamik osalejaid ikka kõik hõivatud. Kena neiu!
 • Kalluke
 • Nups

  Nups

  Ei arva, et truudus on juhuse puudus, truu ollakse ikka sellepärast, et enda paarist austatakse ja armastatakse. Ilmselt oled suhtes olnud liiga lühikese aja, et sellist juttu ajad. See rinna jutt on jah veidi üle paisutatud, muidu figuurikas tüdruk, aga rind paistab väike selle keha kohta. Paksuks on inetu sõimata, keskmine keha. Põhiline on see, et inimene ise on oma kehaga rahul.
 • Njh

  Njh

  Te olete ikka nii haiged . Ma ei saaa ru teist, kas te elate ennast kellegi teise peal lihtsalt välja ja tahate näidata, et teie olete nii kenad. Ise ei julge siia tullagi. Kardate ennast näidata ainult mingi privaatsed kommentaarid. Haiglased inimesed. Ja paks te ei ole .
 • Fragma
 • Kiu

  Kiu

  Hahaha.kus on alles õelutsejad koos:) Ei ole tüdrukul miskit häda ega mäda ju..täiesti tavaline keskmine Eesti tüdruk:) Paksuks ma teda kohe kindlasti ei peaks..täitsa medium:) ja ilusad näojooned ka..üle keskmise suisa. Vaadake enne peeglisse ja mõõtke enda tselluliit ära ..siis tulge teist solvama. Ja veel..truudus on /ei ole juhuse puudus. Kui Teie pühad truud naised olete ja überkenad,et teisi solvata..kas ka Teie mees on teile truu,kui teist 3x kenam nainetalle kaela viskuks. Vaadake ikka endasse ka. Ära ole milleski-kunagi nii kindel! PIISSS..
 • Mann
 • jokero

  jokero

  Ma ei ütleks, et siin vaid kibestunud kommenteerijad on.. mõni osaleja on saanud tagasisideks pea enamuses positiivseid kommentaare. Seda juhul, kui ollakse välimuselt hoolitsetud ning mõistuselt arukad, mida osatakse ka vastustesse edasi kanda. Siinkohal tõi osaleja vastustes enda välimust lihtsalt esile ning mainis suurt rinda.. kui seda aga ei ole, siis kirjutataksegi kommentaaridesse selle kohta kriitikat. Minu arust see tüdruk ei ole nüüd eitea, kui suur ja paks.. lihtsalt natukese võiks enda keha enam väärtustada.. vastused on enam-vähem, erilist intelligentsust ei paista, aga väga hullu ka ei ole.. kokkuvõttes selline täitsa keskmine.
 • grr

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!