22. VEEBRUARIL VÕIMUTSEB NEITSI TÄISKUU: loe, mida sel päeval teha

22. VEEBRUARIL VÕIMUTSEB NEITSI TÄISKUU: loe, mida sel päeval teha

Täiskuu loomine kestab alati paar päeva ning see on väga maagiline ja võimas aeg. Juba 22. veebruaril võtab võimust neitsi täiskuu – selle mõjutused saavad alguse 20. veebruaril ning kestavad kuni 24. veebruarini. Et sel korral mõjutab kuud neitsi tähtkuju, siis tasub teha just neid asju, mida õrna loomusega neitsi soosib.

Täiskuu loomine kestab alati paar päeva ning see on väga maagiline ja võimas aeg. Juba 22. veebruaril võtab võimust Neitsi täiskuu – selle mõjutused saavad alguse 20. veebruaril ning kestavad kuni 24. veebruarini. Et sel korral mõjutab kuud Neitsi tähtkuju, siis tasub teha just neid asju, mida õrna loomusega Neitsi soosib.

Neitsi tähtkuju on perfektsionist ja väga kriitilise meelega ning veebruari täiskuu perioodil võivad ka teised tähemärgid end rahulolematuna tunda. Vajadus midagi muuta, närvilisus ja tülid väikeste asjade pärast võivad kergelt esile kerkida. Inimesed võivad väga kriitiliseks ja õelaks muutuda ning sellest tulenevalt võiks täiskuu perioodil viibida pigem väiksemas seltskonnas, kõige parem – oma kodus.

Mida ei tasu teha perioodil 20.-24. veebruar:

Probleemide lahendamine sel perioodil võib kaasa tuua veelgi suuremaid probleeme. Neitsi pedantsus ja perfektsionism ei lase rahulikult mõelda ja seega on ka lahenduste leidmine keerukam. Inimeste liigne kriitilisus ei lase sel perioodil ülesandeid lahendada nii, nagu vaja. Hoidu sekeldustest ja probleemidest.

Mida tasub teha perioodil 20.-24. veebruar: 

Et Neitsi on süstemaatiline ja oskab keskenduda igale väiksemalegi detailile, siis on õige aeg kodus suurpuhastus teha. Neitsi on töökas ja hoolas ning sel ajaperioodil kulgevad suuremad puhastustööd väga efektiivselt. Miks mitte võtta kevadine suurpuhastus ette hoopis veebruari lõpus!

Vabane kõigest mittevajalikust – visates ära asjad, mida sa enam ei vaja, muutub kodus ka õhk puhtamaks. Asjad, mis on igati kasutuskõlblikud, anneta näiteks uuskasutuskeskusele. 

Kui kodu vajab remonti, siis just nüüd võiks sellega algust teha. 

Neitsi märk on seotud ka tervise ja toitumisega ning seetõttu võiks nüüd vaadata läbi oma menüü ja proovida tervislikumalt toituda. Joo rohkelt vett, tarbi puhtaid tooraineid. Väldi kiirtoitu ja liigset alkoholi.

Kõik isiklikud eesmärgid, mis sa endale täiskuu ajal sead, saavad tugevamat jõudu ja seega on sul lihtsam neid ka täita. Oma elustiili tervislikumaks muutmine, mõnest pahest loobumine on praegusel ajal väga hea. 

Allikas: moongiant.com