47 KILOGRAMMI KERGEM: MENDI-ANNA näeb vapustav välja!

Aastatetagusest telesaatest "Tantsi tagumik trimmi" tuntust kogunud rõõmsameelne Anna Jankelevitš, kes laiemale avalikkusele sai tuntuks tänu politseikomöödiasarjale "Ment", on aastaid oma kehakaaluga kimpus olnud. Tänaseks on see probleem aga kadunud ning koos sellega ka peaaegu 50 kilogrammi.

Aastatetagusest telesaatest “Tantsi tagumik trimmi” tuntust kogunud rõõmsameelne Anna Jankelevitš, kes laiemale avalikkusele sai tuntuks tänu politseikomöödiasarjale “Ment”, on aastaid oma kehakaaluga kimpus olnud. Tänaseks on see probleem aga kadunud ning koos sellega ka peaaegu 50 kilogrammi.

Anna Jankelevitš ehk Mendi-Anna rääkis “Seitsmestes”, et täpsemalt on ka kaotanud 47 kilogrammi ja seda suuresti tänu maovähendusoperatsioonile, kuhu ta pärast pikki aastaid lõpuks siiski minna otsustas. “Ma proovisin ligi 15 aastat ja lõpuks jõudsin järeldusele, et seda on vaja teha,” tõdeb Anna, et kiirelt see otsus ei tulnud.

Nüüd, mil operatsioonist on juba üsnagi pikka aega möödas, on Anna enda jaoks avastanud spordi ja loomulikult on muutunud ka tema toitumisharjumused. “Kui räägime näiteks sushi‘st, siis kolm-neli tükki mahub ja siis on kõrini,” naerab ta.

Kui varem käis Anna trennis vaid ühel eesmärgil, et kaalust alla võtta, siis täna soovib ta oma figuuri pigem trimmi ajada. “Nüüd on eesmärk, et peab pepu nagu pähkel olema!”

Suurim põhjus, miks Anna aastaid kehakaaluga kimpus oli, on ikka kinni toitumises ja stressis. “Kui tulid stress ja närvid, siis mõtlesin, et, kõik, ma ei taha trenni minna ja ma parem söön,” nendib Anna, et just emotsionaalne ülesöömine oli see, mis talle lisakilod alati tagasi tõi ja seda ka siis, kui ta oli eelnevalt suutnud 15 kilogrammi iseseisvalt alla võtta.

Maovähendusoperatsiooni soovitab ta kõigile, kes muul moel kaalust alla ei saa ja kui tervis hakkab ülekilode tõttu juba kannatama, siis on selge, et midagi tuleb teha.