ANDRES PUUSEPP JA Robert Rool teevad seda laupäeval esimest korda

OlyBet

Buduaar

Juba 30.oktoobril võtavad raadiohääl ja DJ Andres Puusepp ning saatejuht Robert Rool osa Win TV Twitch kanalil “OlyBet Double Grindis.”

Andres on varasemas intervjuus Buduaarile avaldanud, et on pokkerit mänginud umbes 10 aastat, aga seda pigem hobikorras vahel sõpradega ja väga harva ka internetis.

Robert ja Andres pole varasemalt pokkerit küll koos mänginud, kuid mehed on juba väga pikka aega tuttavad olnud ning just seetõttu Andres Roberti endale partneriks küsiski. “Meeskonnatöö tulemus selgub meil laupäeval ja seda põnevam see kõik tundub. Pean Rooli väga heaks kaaslaseks aga kas ka pokkerikaaslaseks, see selgub juba õige pea,” sõnas Andres.

“Mul ei ole ette näidata mingeid erilisi saavutusi aga loodan järgmisel korral juba teist juttu rääkida,” lisas raadiohääl.

”OlyBet Double Grind” on uus 8 nädalat kestev striimisari, kus igas saates mängib kaheliikmeline tiim, kes üritavad ühiselt saada võimalikult hea rahalise lõpptulemuse. Laupäeva õhtul astuvad võitlustulle Andrus Puusepp ja Robert Rool. Nende eesmärk on näidata oma meeskonnatöö taset ja saavutada nii hea rahaline lõpptulemus kui võimalik. Mõlemad alustavad 1000 euroga erinevate mängude mängimist.

Sari lõpeb live Sit & Go-ga telelauas 20. novembril, kus kõikide saates osalevate tiimide stardipositsioon on sõltuvuses nende saates saavutatud tulemusest ning lisatud on vähemalt 1000 € väärtuses auhindu!