ASTROLOOGI ÄREV ENNUSTUS OKTOOBRIKS: nüüd alles läheb mölluks

ASTROLOOGI ÄREV ENNUSTUS OKTOOBRIKS: nüüd alles läheb mölluks

Maailmas on hetkel ärevad ajad ning miski pole enam kindel, sest muutused on viimasel ajal olnud üsnagi ootamatud ning seda paraku vaid negatiivsest aspektist vaadates. Astroloog Villu Põldma rääkis TV 3 uudistes planeetide seisust ja nende mõjudest terveks oktoobrikuuks nii maailmas kui ka Eestis. Mees tõdeb, et suurem möll on alles ees…

Maailmas on hetkel ärevad ajad ning miski pole enam kindel, sest muutused on viimasel ajal olnud üsnagi ootamatud ning seda paraku vaid negatiivsest aspektist vaadates. Astroloog Villu Põldma rääkis TV3 uudistes planeetide seisust ja nende mõjudest terveks oktoobrikuuks nii maailmas kui ka Eestis. Mees tõdeb, et suurem möll on alles ees…

Astroloog Villu Põldma sõnul läheb maailma majanduses suureks mölluks ja olukordi, mis tuleb lahendada, on palju. “Maailma majanduses ja poliitikas läheb oktoobris sama suureks mölluks nagu Eestis nende presidendivalimiste ajal, sest Marss läks nüüd Kaljukitse märki ja annab samal ajal Uraanile halba aspekti oktoobris,” selgitab astroloog Villu Põldma, miks oktoober pingeline kuu tuleb.

Astroloog lisab, et sõjaline tegevus võib lähiajal erakordselt teravaks minna. “Marsi ja Uraani liit tähendab üldiselt sotsiaalseid liikumisi. Euroopas peaks sõjategevus eriti ägedaks minema. Muudatus tuleb ilmselt ka immigratsioonipoliitikas ja see olukord tuleb lahendada. Majandus on raskustes sõjategevuse tõttu,” muigab ta.

Loodusest rääkides on tormi jõud tugevam kui varem, mis tähendab, et tormidest me sel sügisel ei pääse, ent samas üleujutused hakkavad vaikselt vaibuma.