BRIGITTE SUSANNE HUNT PALJASTAS, kuidas ta elu parimasse vormi sai

BRIGITTE SUSANNE HUNT PALJASTAS, kuidas ta elu parimasse vormi sai
erakogu

Telenägu ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt rääkis oma uues videoblogis, kuidas ta viie nädalaga oma elu parima vormi saavutas.

Brigitte tunnistas, et ta on viimased aasta aega oma kehaga väga rahul olnud, kuid et pesupiltide jaoks oma elu parimasse vormi saada, viis ta sisse kümme muudatust oma igapäevaelus.

“Ma söön 4-5 korda päevas. Mulle väga meeldib süüa, aga mul on teatud põhimõtted. Ma vahetan omavahel süsivesikuid ja valke. Kui ma lõunaks söön forelli või lõhet siis õhtul söön kana.

Kui rääkisime, et ma söön iga päev süsivesikuid ja valku, siis ainus asi, mida ma aastal 2021 kaalun, on pasta või riis ja minu puhul 50 g seda, mida ma soovin,” rääkis Brigitte.

Ka vahetas ta välja õli ja nüüd kasutab ta sprey õli. Neljanda nipina toob kaunitar välja selle, et kuigi ta on suur magusasõber, siis vahetas ta selle datlite ja nice creami vastu.

Samuti pidas ta sellel perioodil juustu ja muu rasvasega korralikku piiri. “Järgmiseks vältisin ma kõiki pooltooteid ja sealiha. Kõik vorstikesed ja nagitsad, asendasin peedikotlettide või muu sellisega.

Kuna ma elan üksinda ja varasemalt ostsin palju leiba ja saia ning kõik läks kuidagi vanaks, siis nüüd asendasin need galettidega. Ma pole siiani ühtki leiba ega saia ostnud. Sellel perioodil tuli ette ka alkoholi tarbimist, kuna mul on sellised sõbrannad. Kui ma teadsin, et hakkan jooma, siis tegin õhtusöögi kergema. Kui ma jõin, siis tegin skinny bitchi ehk viin, gaseeritud vesi, laim ja sidrun.

Trennist rääkides, siis tegin 5 korda nädalas trenni ja lisasin menüüsse valgupulbri.”

 

Sarnased artiklid