BUDUAAR TESTIB: populaarne INOKIM elektritõukeratas

Pilt: Buduaar

Buduaar

Arvatavasti jääb sel suvel nii mõnigi uus bikiinikomplekt või rannakleit ostmata, sest moetuuled on puhunud kohale elektritõukerattad, mis teevad silma igale keskkonnast hoolivale trendikale naisele

Elektritõukerataste laine on vallutanud ka Hollywoodi ning teiste seas on märgatud nendega ringi vuramas näiteks Justin Bieberit ja Taylor Swifti. Loomulikult kasutab elektritõukeratast ka Paris Hilton, kes on ka üks Inokimi investoritest. Elektritõukeratas on lihtne viis vältida liiklusummikuid ja parkimistrahve ning läbida väiksemaid vahemaid kiiresti ja mugavalt.

Buduaari peatoimetaja Marge Tava käis testimas maailmas hinnatud Inokim Light 2-Super elektritõukeratast, mis sobib ideaalselt naistele ja ka lastele.

Iisraeli tõukerataste bränd Inokim on maailmas oma ala tipptegija. Firma on tegutsenud juba aastast 2009 ning pikaaegne kogemus on taganud järjepideva elektritõukerataste täiustamise. Uuendused on muutnud need sõiduvahendid aina ohutumaks ja mugavamaks. Esimeseks sõiduelamuseks sai valitud Inokim Light 2-Super elektritõukeratas. “Velteksperdi spetsialistid soovitasid just seda mudelit, kuna see on kerge ja turvaline, seda on lihtne kokku panna ja see sobib hästi ka lastele sõitmiseks,” räägib Marge ja lisab, et muljetavaldav oli ka selle mudeli lai värvivalik, mis naistele, kes tahavad stiilsed ja originaalsed välja näha, ei ole sugugi vähe tähtis. Inokim on moodne nii disaini poolest kui tehnoloogiliselt – ratast on kerge kokku panna, tal on peal püsikiirusehoidja, rattaga saab sõita kuni 35km tunnis ja läbida kuni 40km.

Vaata Buduaari proovisõitu ja Marge vahetuid emotsioone lähemalt videost: