EESTLANNA NIINA SHABLINSKAJA osaleb Kolumbia “Tantsud tähtedega” saates

8 kommentaari
EESTLANNA NIINA SHABLINSKAJA osaleb Kolumbia “Tantsud tähtedega” saates

“Kes palju teeb, see palju jõuab,” on lause, mis käib ideaalselt kauni, targa, sportliku ja eduka Niina Shablinskaja kohta. Niina töötab Euroopa Komisjonis tõlkijana ning on Brüsselis üks armastatumaid Zumba treenereid. Muuhulgas võib teda pärjata ka Zumba Eestisse tooja ning Zumbaestonia kontseptsiooni looja tiitliga. 

“Kes palju teeb, see palju jõuab,” on lause, mis käib ideaalselt kauni, targa, sportliku ja eduka eestlanna Niina Shablinskaja kohta. Niina töötab Euroopa Komisjonis tõlkijana ning on Brüsselis üks armastatumaid Zumba-treenereid. Muuhulgas võib teda pärjata ka Zumba Eestisse tooja ning Zumbaestonia kontseptsiooni looja tiitliga.

Aasta alguses kolis tegus Niina Brüsselist kolmeks kuuks Ladina-Ameerikasse, sest sai ülipõneva pakkumise osaleda Kolumbia telesaates “Tantsud tähtedega”. Niina on üks kolmest kohtunikust, kes hindab kohalikest kuulsustest tantsijate oskusi ja arengut. Hispaaniakeelses telesaates kaasalöömine ei ole kaunitarile probleem, sest tal on taskus hispaania filoloogi diplom ning rahvusvaheliste suhete magistrikraadi omandas Niina hispaania keeles, õppides Madridi ülikoolis.

Niina ütleb Buduaarile, et sel teisipäeval avapaugu saav saade on 50 miljoni elanikuga Kolumbias juba enne avasaadet väga populaarne ja palju elevust tekitanud. Eestlanna viimased päevad on sisustatud erinevate pressikonverentside ja talk show’de külastamisega ning tänagi kiirustas ta esimese saate salvestusele. Tele-show hakkab jooksma Kolumbia ühel suurimal telekanalil RCN. Lisaks Niinale kuuluvad žüriisse kaks maailmas läbi löönud oma ala tippu – Londoni kuningliku balleti esibaleriin Fernando Montaño ja Zumba leiutaja Beto Perez, kes on Niina isiklik sõber. “Mind kutsuti saatesse Beto soovitusel, kes teadis, et olen tegelenud võistlustantsuga ning kuna see pole siin nii levinud, siis oli vaja leida žüriisse kedagi vastavate teadmistega,” kommenteerib Niina tagasihoidlikult oma sattumist suurde tele-show’sse. 

Niinale ja esimest hooaega Kolumbias eetrisse jõudvale tele-show‘le saad kaasa elada Twitteris ja Instagramis #bailandoconrcn või telekanali kodulehel, kus kantakse saadet üle.

Niina tegemistest on Buduaari ajakirjas ka varem kirjutatud. Loe lähemalt SIIT

Buduaar.ee