ENNE JA PÄRAST FOTOD: 29-aastane Inga muutus Tuhkatriinust tõeliseks printsessiks

TV3 eetrisse jõudis eile õhtul „Minu imelise muutumise“ neljas episood, mille peategelaseks oli 29-aastane Inga. Noorel emal oli muutumissaatesse minekuks palju põhjuseid – ta häbenes enda kõverat nina, peast eemale hoidvat kõrva, puuduvaid varbaid ja muidugi suud, kuhu vaid üksikud hambad alles jäänud. Lisaks on tema rinnad erineva suurusega.

Varases nooruses kaotas Inga ema ja peagi ka vanema, kes teda kasvatas. Ta pidi varakult iseseisvaks saama ning praegu elab koos lapse ja mehega Tartus. Pesamuna on peagi nii vana, et Inga peaks hakkama endale tööd otsima, kuid seni pole teda edu saatnud. Oma hammaste pärast ei saa ta vestlusvoorust kuskil kaugemale. Saatesse kandideerides sooviski Inga üle kõige endale uut naeratust. Kuna ka Inga kehapooled olid täiesti erinevad, siis selles noores naises polnud senini grammigi usku paremasse tulevikku.

Saatesse pääsemine muutis Inga jaoks kõik, kuid selle nimel tuli tal läbi elada ehmatavaid hetki. Enne rinnaoperatsiooni pidi Inga käima mammograafi juures. Ja see hommik jääb talle alatiseks meelde.  „Midagi nad seal leidsid… ma kardan surma, olen seda nii lähedalt näinud,” sõnab naine. Kuna Inga suguvõsas on vähki ka varem olnud, siis ei suutnud ta hirmust lahti lasta enne, kui kordusuuringu tulemused teatavaks said: „Kui ultraheli kabinetist välja sain, siis tuli reaktsioon, et ma pääsesin!”

Saatesse kandideerides ei uskunud Inga sugugi, et ta valituks osutub. Ta arvas, et tema probleemid on selleks liiga suured ja keerulised, et kaheaastase saateperioodi jooksul teda aidata saaks. Kuid saate arste tema mured ei heidutanud. Alljärgnevad olid operatsioonid ja protseduurid, mis Inga muutumiseks ette võeti:

 

 1. Eemaldati 10 lagunenud hammast;
 2. Alles jäänud hammastele tehti hambakivi eemaldamine, ravi, valgendus ja soodapuhastus;
 3. Lisaks tehti alumisele hambakaarele breketravi, paigaldati ülemistele kroonid ning tugibüügelprotees;
 4. Ninaplastika ja Juvederm täitesüstidega modelleerimine;
 5. Kõrvade plastika;
 6. Laserravi karvaeemalduseks näo piirkonnas;
 7. Botuliintoksiini süstid otsmiku piirkonda;
 8. Juvederm täitesüstid näo- ja huulte piirkonda;
 9. Keha korrigeerimiseks tehti rindade tõstmine ja rindade suuruse tasakaalustamine Motiva implantaatidega;
 10. Rasvaimu puusadelt;
 11. 5-ndate varvaste implanteerimine oma kõhrega ja varvaste modelleerimine Juvederm Voluma süstidega.

Inga enne: 

Inga nüüd: