FOTOD: KÕHUPLASTIKA operatsioonil käinud Liis enne ja nüüd

pilt: erakogu

Buduaar

Tervisehuviline Liis Velsker postitas sotsiaalmeediasse töötlemata fotod, mis on tehtud enne ja pärast kõhuplastika operatsiooni.

Tervisehuviline Liis Velsker postitas sotsiaalmeediasse töötlemata fotod, mis on tehtud enne ja pärast kõhuplastika operatsiooni. Kaunitar läbis antud protseduuri täpselt aasta aega tagasi.

“See nädal saab siis aasta mu viimasest kõhuplastika opist. See on olnud ikka rets teekond. Taastumine, minu liigne motiveeritus ja tagasilöögid. Mulle täna meenus, kuidas ma hakkasin liiga vara gymmis (jõusaalis) käima ning õmblusesse tulid augud. Nutsin salaja kodus ja ei julgenud kellelegi väga rääkida. Nii valus oli esimestel nädalatel, et ma magasin kuskil kaks nädalat ainult unerohuga ja siis jäin juba sõltuvusse, ka sellest ei julgenud rääkida. Esimesest jaanuarist lubasin endale, et ei tarbi enam kunagi selliseid asju ja lihtsalt ei maganud siis paar nädalat aga sain korda lõpuks selle pulli. Vahepeal mul on häbi, et olen teinud siukse opi nagu see oleks sohk aga samal ajal saan ma ka aru, et nahka sa ära ei higista ning ma pole kunagi end nii hästi oma kehas tundnud. Seda on näha ka viimaselt pildilt vist. Ma olen tänasel päeval õnnelik, aga ma soovin rohkemat ning teen tööd selle nimel,” kirjutas Liisa fotode juurde kommentaariks.