FOTOD: OMNIVA sunnib inimesi 45-minutit tänaval külmetama

Lugejakiri

pilt: erakogu

"Minu meelest on Omniva postkontorites toimuv ületanud igasuguse normaalsuse piiri ja asi on ikka väga käest ära lastud.

Õues on miinuskraadid ja külm tuul ning Omniva sunnib inimestel tänaval järjekorras seisma, et oma pakki kätte saada.

Miks ei võiks olla nii, et kui ma lähen postkontorisse, siis ma võtan seal oma järjekorranumbri ja siis otsustan ise, et kas ma lähen sellega tänavale järjekorda või teen aega mujal parajaks … Tundub ju mõistlik, või mis? Aga ei, Omniva ei luba enam isegi järjekorranumbrit võtta ja see tähendabki, et sul ei ole reaalselt mingit valikut. Kui sa tahad oma pakki üldse kätte saada või muid toimetusi postkontoris teha, siis sa pead tänaval külma käes seisma ja lihtsalt ootama. Muidugi hakkab sedasi pikalt seistes külm ja siis sa oledki seal ja loodad, et sa haigeks ei jää. Ja kirud endamisi Omniva olematut süsteemi, mis muidugi ka midagi paremaks ei muuda.

Ma pidin kolmveerand tundi tänaval külmetama ja inimesi minu seljataha tekkis selle ajaga lausa saja meetri jagu, mis tähendab, et mõned neist peavad isegi tund või kauem veelgi ootama.

Kõrini on mul sellisest lollusest. Miks käitutakse inimestega nii?

Ma saan aru, et ega nendel postkontori töötajatel ka lihtne pole, sest tööd on tõesti palju, aga miks jumala pärast sundida inimesi tänaval ootama kui saaks ka nii, et nad saavad järjekorranumbri ja valivad ise, mida nad vahepealse ajaga ette võtavad …”