GALERII! DOM PARTY avas uksed 18. sajandi Southern Ball’ile!

GALERII! DOM PARTY avas uksed 18. sajandi Southern Ball’ile!

Möödunud reedel, 16.09 avas Klubi Teatri säravaim pidu Dom Party koostöös 150. juubelit tähistava Jack Danielsiga uksed 18. sajandi Southern Ball’ile. Klubi vallutasid sel ööl aegumatult kaunite kostüümide ja säravate naeratustega klubi Teater diivad ning särav show kestis varaste hommikutundideni! Jack Danielsit voolas sel ööl ojadena ning klubi hiilgas kogu öö säraküünalde valguses…

Suured sambad & imelised kostüümid – linna suurejoonelisim pidu Dom Party oli sel korral end kaunistanud ajastutruu lava-show‘ga ning diivad nägid välja tõeliselt teatraalsed! Dom Party külastajad said sel korral osaliseks ainulaadsele lava-show‘le! Teater oli muutunud ballisaaliks ning õhtu kulmineerus imetoreda ja meeleoluka trummi-show‘ga, kui lavale astusid energilised trummimehed Siim Koppel ja Maik Grüner.

Teater ootab kõiki külla ka sel nädalavahetusel! Juba reedel, 23.09 avab uksed Tropicana, mis toob lavale särava “AGE OF BIKINIshow. Laupäeval, 24.09 muutub klubi Teater aga imeliseks Bacardi Wonderlandiks, kus lõbusad tegelaskujud vallutav klubisaali!

Rohkem infot pidude kohta leiad siit:
https://www.facebook.com/events/1317434708289117/
https://www.facebook.com/events/570710999781789/

Särava peogaleriiga saad tutvuda siin: