GALERII: HULLUMEELNE DR. EINSTEIN ja särasilmsed abilised vallutasid Deja Vu!

GALERII: HULLUMEELNE DR. EINSTEIN ja särasilmsed abilised vallutasid Deja Vu!

Möödunud laupäeval, 17.09 vallutas Lounge Deja Vu natukene hullumeelne, lõbus ja üllatusi täis Dr. Einstein koos enda särasilmsete abilistega! Sel õhtul sisenesid Lounge Deja Vu külastajad Dr. Einsteini kontorisse, mis peitis endas geniaalseid mõtteid ja lõbusaid seikluseid! Dr. Einsteini avastused sel ööl põhinesid Bombay Sapphire salaretseptidel!

Möödunud laupäeval, 17.09 vallutas Lounge Deja Vu natukene hullumeelne, lõbus ja üllatusi täis Dr. Einstein koos enda särasilmsete abilistega! Sel õhtul sisenesid Lounge Deja Vu külastajad Dr. Einsteini kontorisse, mis peitis endas geniaalseid mõtteid ja lõbusaid seiklusi! Dr. Einsteini avastused sel ööl põhinesid Bombay Sapphire salaretseptidel!

Dr. Einstein ja baarmenid segasid koos kokku enneolematult maitsvad Bombay Sapphire kokteilid, mida sel ööl nautisid kõik Deja Vu külastajad! Meeleolu kerkis hetkega taevani ning lõbus pidu kestis päikesetõusust kauemgi!

Möödunud laupäeval kostitas Deja Vu kõiki järjekordse Doktoriga ja seda loomulikult uue ja põneva üritustesarja raames, mis toob lounge‘i külastajateni igal kuul põneva seikluse mõne tuntud Doktoriga! Sel korral oli lavast saanud Dr. Einsteini salapärane kontor, mis peitis enda mitmeid avastust ootavaid saladusi. Energiat andis nii Dr. Einsteinile kui ka tema asendamatutele abistajatele Bombay Sapphire, mis öösse teaduslikult seletamatut energiat tõi!

Deja Vu ootab kõiki sõpru külla taas juba sel reedel, 23.09, mil lounge‘ist saab London Fashion Week‘ilt tuntud moelavadest veelgi säravam catwalk, kui Montreal toob rahvani intiimse tööjärgse seltskonnaõhtu, kus lavale jõuab sensuaalne pesu-show! Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/334189480256801/

Tutvu meeleoluka galeriiga siin: