GALERII JA VIDEO: Klubi Teater tähistas 5. sünnipäeva!

GALERII JA VIDEO: Klubi Teater tähistas 5. sünnipäeva!

Eesti säravaim ööklubi Teater tähistas reedel enda sõpradega vaieldamatult aasta säravaima klubiüritusega 2. septembril oma 5. sünnipäeva! Kihisevalt elevust tekitava alguse sünnipäevapeole tõi Moët & Chandon. Peol olid kohal mitmed tuntud näod nii meediast, poliitikast, muusika- kui ka moemaailmast.

Viis aastat täis säravaid pidusid, koos live-kontsertide, rahvusvaheliste staaride, akrobaatide, mustkunstnike, padjasõdade ja palju muuga on seljataga ning klubi Teater tähistas seda aasta suurejoonelisima ja säravaima õhtuga. Peol seltskonda pakkunud kaunid Hõbe Vodka diivad jagasid meeliergutavat tervitust, et pidu veelgi lõbusamalt hommikusse saata!

Sünnipäevapeol pakkusid live-esinemist klubi Teatri läbi aegade populaarseimad artistid, rohkelt võis näha sünnipäevaüllatusi, kohal olid kõik klubi Teater veetlevad diivad ning loomulikult kogu Eesti meelelahutusmaailma koorekiht!

Klubi Teater uus tegevusaasta algab juba sel reedel, 09.09 lõbusa Vanaema peoga, kes sel korral ootab kõiki vallatule ÖISELE KONTORIPEOLE! Rohkem infot peo kohta leiad siit.

Meeletu sünnipäevapeo galeriiga saad tutvuda siin: