HOTELL SOPHIA: lõõgastus keset kiiret elustiili

Maikuus toimus Lõunakeskuses Buduaari turg LIVE ja selle korraldamise ajal peatus Buduaari tiim vastavatud hotellis Sophia.

Hotell Sophia on Lõunakeskuse laienduse ajal kerkinud rahu õhkav oaas, kuhu saab päevapingetest lõõgastuma minna. Uhke oli olla hotelli üks esimesi külastajaid! 

Hotelli nimi Sophia [σοφία] tähendab kreeka keeles tarkust. Nimi on inspireeritud hotelli kiirelt arenevast lähipiirkonnast, kus teadus- ja arendustegevus on igapäevasteks märksõnadeks. 

Hotellis saab valida nii standard- kui superior toa vahel. Avarad modernsed ning läbimõeldud lahendustega toad on suurepäraseks peatuspaigaks nii äri- kui puhkusereisijatele. Superior-toad on mõeldud külastajatele, kes hindavad mugavust mõningate lisadega ja neis on võimalik nautida saunamõnusid või lõõgastuda vannis. 

Ka meie nautisime hotelli laiendatud võimalusi: Lõunakeskus oma suurte võimalustega – kino, kauplused, spordiklubi, ilusalong jpm – asusid koridori kaugusel.

Peale kiiret tööpäeva vajusime pehmetesse vooditesse ja uni oli eriti magus. Hommikul ootas meid rikkalik hommikusöögilaud, kus ei puudunud ei pannkoogid ega hea kohv. Kiidetakse ka hotelli restorani Fii, kus on ühendatud Skandinaavia köögi maitsed parimate nopetega teistest rahvusköökidest. See jääb meile avastamiseks järgmisel korral!

Aitäh külalislahkuse eest!
Buduaari tiim