HÜPNOTISÖÖR MARISE aastalõpu soovitus – mida sa tegema peaksid?

Karin Karu

pilt: erakogu

Maris Saar ehk Marissa on TV3 ekraanilt tuntud hüpnotisöör ja terapeut, kes on aastate jooksul paljusid inimesi aidanud.

Maris tõdeb, et kuigi 2020 aasta on enamuse jaoks olnud suurte katsumuste aasta, siis kõigele tagasi vaadates võiks kindlasti positiivseks jääda. “2020 aasta lõpp on suurepärane aeg kokkuvõteteks. Ja just selle pilguga, et vaadata, mida see aasta on sulle tegelikult toonud. Kindlasti tasub aasta kokkuvõttes meeles pidada ka seda, et mängida saab ainult nende kaartidega, mis sul käes on. Ehk siis kui sa vaatad tagasi sellele aastale, siis pea meeles, et ka sina oled saanud tegutseda vaid nende vahenditega, mis sul olemas on olnud. Kahjuks me kipume end rohkem süüdistama kui kiitma ning see on harjumus, mida ma kindlasti soovitan ümber harjutada,” ütleb Maris.

Hüpnotisöör soovitab meil iseendasse leebemalt suhtuda ja hakata taas keskenduma sellele, et elu tuleks nautida. “Kiida end oskuse eest teha kõike nii, nagu sa oskad. Puhka! Kiirel ajal kurname me oma meeli ja mõtlemist muretsemisega – me unustame nautimise ja nüüd on aeg see tagasi tuua,” tõdeb ta.

Maris lisab veel lõpetuseks, et kui sa tunned, et sinu elus on käes aeg, kus ta tahad teha muudatusi, siis seda teegi. Tegutseda tuleks oma sisetunde kohaselt.

Vaata ka Marise hüpnoosi lehte siin.