INTERJÖÖR 2016: sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess 22.-24.04

INTERJÖÖR 2016: sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess 22.-24.04

Sel nädalavahetusel, 22.-24.aprillil toimub Eesti Näituste messikeskuses mess Interjöör 2016, mille raames toimub rahvusvahelisi võistlusi, näitusi, loengusarju ning tasuta professionaalide nõuandla.

Interjööri projektijuhi Rano Normatova sõnul on juba 19. sisustusmessil olemas kõik tegevused, mis publikule seni on meeldinud, kuid värskuse mõttes on tehtud ka mitmeid uuendusi. “Näiteks toimub koostöös koduportaaliga InKodu.ee esmakordselt eraldi Disainilaat, mis toob kokku väiksemad ja ka suuremad Eesti ning välismaised disainerid,” toob Normatova välja.

Messi raames aset leidev Disaini- ja Inspiratsiooniülikool jagab ideid, nõuandeid ja praktilisi kogemusi oma ala professionaalidelt sisekujunduse, sisustuse ja aianduse valdkonnast. Avatud on ka tasuta Eesti parimate sisearhitektide ning aiakujundaja nõuandla.

Juba 24. korda toimuva Aiandusmessi raames saavad külastajad osa rahvusvahelisest floristikavõistlusest, pruudikimpude näitusest ning rahvusvahelisest noorte katusemeistritete võistlusest. 

Interjööri raames toimub 5. korda ka Kinnisvaramess, kus sel aastal saavad eriti tähelepanu just uusarendused. Lisaks jagavad kinnisvaraasjatundjad külastajatele nõu, mille järgi osta endale kodu või kontoriruumi ning milliseid klassikalisi vigu vältida.

“Interjööri messi näol on tegemist justkui suure 3-päevase kaubamajaga, kus parimatest parimad on koos,” ütleb projektijuht Rano Normatova. Lisaks toodetele ja teenustele saab külastaja tutvuda messil ka värskemate disainiideede ja -trendidega, kasutada ära soodsaid messipakkumisi, luua kontakte oma ala spetsialistidega ning võimaluse suhelda otse teenusepakkujatega.

Kohtumiseni messil! 

INTERJÖÖR 2016 toimub 22.-24. aprillil Eesti Näituste messikeskuses.

Mess on avatud:
Reedel, 22.04 kell 11.00 – 18.00
Laupäeval, 23.04 kell 10.00 – 18.00
Pühapäeval, 24.04 kell 10.00 – 16.00

Rohkem infot:
www.sisustusmess.ee
www.aiandusmess.ee
www.disainilaat.ee