JAHMATAVAD PILDID: muutumissaate Ulvi on nagu uus inimene

Populaarne muutumissaade "Minu imeline muutumine" alustas uut hooaega ning esimese saate peategelaseks oli 38-aastane Ulvi. Naine võitles ülekilode, habeme ja häbiga. Sellel noorel naisel polnud hambaid, ta ei suutnud söömishoogusid pidurdada, ta kaalus 150 kilo ning jõuetus ning ülekaal viis selleni, et Ulvit vaevas kurvameelsus.

Populaarne muutumissaade “Minu imeline muutumine” alustas uut hooaega ning esimese saate peategelaseks oli 38-aastane Ulvi. Naine võitles ülekilode, habeme ja häbiga. Sellel noorel naisel polnud hambaid, ta ei suutnud söömishoogusid pidurdada, ta kaalus 150 kilo ning jõuetus ning ülekaal viisid selleni, et Ulvit vaevas kurvameelsus.

Ulvi pere ja sõbrad otsustasid, et niimoodi tema elu enam jätkuda ei saa ja registreerisid ta muutumissaatesse. Oma perekonna ette naases Ulvi 87 kg kergemana ning on kordades õnnelikum ja elurõõmsam kui enne.

Ulvi: “Kui ma vaatasin peeglisse, siis ma eksisteerisin, ma tegelikult ei elanud. Aga nüüd ma ärkan iga päev selleks, et päriselt elada. Iseendale, oma abikaasale ja meie lastele!”

Tänaseks on Ulvi läbinud totaalse muutumise ning allpool olevad pildid kõnelevad iseenda eest:

Ulvi pärast kaalukaotust ning lugematul arvul iluoperatsioone: