JESPER PARVE AVALDAS, mida mehed tegelikult tahavad

JESPER PARVE AVALDAS, mida mehed tegelikult tahavad

Ilmselt on pea iga naine tundnud, et mehed oleksid pärit justkui teiselt planeedilt – nad mõtlevad teistmoodi, nende loogika on naiste omast erinev ning nad väljendavad ennast teistmoodi. Kuidas siis mehi mõista? Mida mehed naistelt tegelikult tahavad ja ootavad? Kes oskaks aga sellele paremini vastata, kui mees ise ning seega esitasimegi selle küsimuse blogijale ja maailmarändurile Jesper Parvele.

“Vastaksin meie kolme mehe sõnadega, et mida mehed tahavad:

Nagu Eero Spriit ütleb me etenduses – naine peab olema armas. Armsusel ei ole midagi pistmist iluga. Ja iga naine oskab olla armas, armas just selle mehe jaoks kelle jaoks ta tahab olla. Ja naised oskavad seda väga hästi. 

Nagu Margus Vaher ütleb me etenduses – naine peab julgema olla päris. Ei ole mõtet mängida kedagi teist. Katsuda välja näha või käituda sellisena, kes sa ei ole. Lihtsus ja päris on need, mis võidavad iga mehe südame. Eriti voodis. 

Ja mina lisaks siis enda poolt, et naine peaks olema kohal. Just siin ja praegu. Mitte elama pidevalt kuskil mujal oma mõtetega. Olema kohal, rääkima, mõtlema, kuulama elu just siin ja praegu. 

Need võimsad kolm omadust. Kui need on naisel olemas, siis paneb see naine iga mehe silmad särama,” paljastas Jesper saladuse, mida mehed siis tegelikult tahavad. 

Teada saamaks rohkem selle kohta, mida mehed tahavad külasta nende 3 mehe vestlusõhtut 23.juulil Haapsalus, 31.juulil Pärnus või vaata nende Facebooki lehte siit