KIRSTI TIMMER: “Öeldakse, et kiida lolli, loll hüppab! Hüppabki.”

erakogu

kirstitimmer.com

Kirsti Timmer jagas väärtuslikku õpetust, mida paljud meist kuulma peaksid.

Juttu tuleb iseenda eest seismisest – Kirsti tõdeb oma hiljutises postituses, et väga paljud inimesed on selgrootud ja see omakorda mõjub laastavalt ka nende tervisele.

Kirsti juurde jõuab üsnagi tihti inimesi, kellel on erinevad tervisehädad. Naise sõnul ühendab neid kõiki üks asjaolu – kaartides ei ole näha nende enda, vaid kõikide teiste elu.
“Need on inimesed, kes ei oska öelda “ei”. Kes on alati varnast võtta, kui abi tarvis. Helista päeval või öösel, ta tuleb ikka appi. Tööl võid kuhjata tema õlule aina rohkem kohustusi, ta ei küsi palka juurde, sest ta ei julge. Ta püüab end pidevalt tõestada, olla veel parem, teha ja jõuda veel rohkem. Kust see boss ikka seda raha võtab, on sellise inimese mõttemaailm. Ta kuulab alati sõbrannade või sõprade mured ära, elab kaasa, aga enda muredest ei hakka rääkima,” kirjeldab Kirsti selliste inimeste ebatervet mõttemaailma.

Kirsti kutsub inimesi üles iseennast kehtestama, väärtustama ja hindama. “Lapsed ei ole õnnelikud, kui sina oled õnnetu. Su kaasa ei ole õnnelik kui sina oled kurnatud, läbi ja haige. Seisa enda eest, õpi selga sirgu ajama ja “ei” ütlema. Ära lase endale pähe istuda. Sea end oma elus esikohale, siis austavad sind ja sinu panust ka teised.”