KOROONASSE HAIGESTUNUD SVEN SOIVERI seisund on halvaks läinud

KOROONASSE HAIGESTUNUD SVEN SOIVERI seisund on halvaks läinud
kuvatõmmis

“Seitsmeste uudiste” poliitikareporter Sven Soiver andis nädala alguses läbi TV3 uudisteportaali teada, et haigestus kogu perega koroonaviirusesse. Nüüd jagas Sven järjekordset ülevaadet oma pere olukorrast ja koroona põdemisest.

“Tere jälle siit koroonapesast. Viimati, kui ma rääkisin teiega, siis oli see reedel ning siis oli see video nii optimistlik. Kõik tundus, et läheb paremaks. Sai ka kolm korda üle õla sülitatud, aga sellest ei piisanud. See oli korralik ära sõnumine. Reede õhtul hakkas halvemaks minema, läks lausa nii halvaks, et läksin voodisse pikali. Eile ma ei teinud seda videot, sest terve päev ei suutnud ennast püsti ajada, täna olen olnud suurema osa ajast pikali,” tõdes Soiver.

“Mis siis on? Esiteks pea käib meeletult ringi – tõused püsti ja pead millestki kinni võtma, sest ilma toeta ei jaksa enamasti olla. Kui ei võtaks tablette, oleks pidevalt 38-39. Paratsetamooli võtad kaks tükki sisse. Need tõmbavad küll alla, aga need toimivad ainult mõneks hetkeks. Süda on paha ja kogu aeg keerab sees. Lastel on tekkinud köha, selline päris tõsine, natuke on mul ka köha. Lastel on see köha päris tugev ja neid häirib – öösel läheb üles. Palavikku lastel ei ole – seegi hea.

Kuuled neid inimesi, kes ütlevad, et on kergelt möödunud ja kõik kes ütlevad, et läheb nädalaga mööda. Täna on käes seitsmes päev ning ma ei ole seda nägugi, et hakkaks mööda minema. Mõtted on hajevil ja kogu aeg on totaalne väsimus. Kõik käib ringi. Minul on vist kõige hullem, aga teised pole ka veel täiesti terveks saanud. Mõned ütlevad, et teine nädal alles läheb hulluks. Mõned, et läheb mööda. Vaatame. Mul on homme küll sünnipäev, aga ei juhtu ka midagi, kui see tähistamine vahele jääb. Terviseamet helistas ja luges sõnad peale, et kodust välja ei läheks. Vajadusel nad ka kontrollivad,” rääkis reporter.

Sarnased artiklid