KUI HABRAS ON ELU: suri armastatud blogija Kadri Luik

KUI HABRAS ON ELU: suri armastatud blogija Kadri Luik

Täna, 26. veebruaril lahkus meie hulgast armastatud blogija Kadri Luik. Tuhandetele eestlastele tuntud blogi “Julgus mõelda, julgus öelda” autori eluküünal kustus vaid 29aastasena.

“Kadri oli erakordne inimene, kirjutades ennast oma lugudega tuhandete inimeste südamesse. Ta oli otsekohene, siiras, vaimukas, andekas… Tundus, justkui ta oleks alati olnud sammukese ees, tundnud ja kogenud kõike, mida ta kirjutas ja oma lugejatega avameelselt jagas. Kadri tahtis parandada maailma, aidata inimesi, anda endast nii palju… Ta oli nii soe ja südamlik!” meenutab Kadri kauaaegne lugeja pisarsilmil. “Jääme sind igatsema, ole hoitud ja kaitstud seal pilvepiiril!” 

Aastaid tervisega kimpus olnud Kadri elutee polnud kunagi kerge, kuid alati väljus ta oma heitlustest võitjana, tal polnud kombeks kurta ning hoolimata kõigest oli ta alati positiivne ja elurõõmus, tema motokski oli elu alati täiel rinnal nautida. 

Ka blogi “Julgus mõelda, julgus öelda” sündis pärast rasket katsumust elu ja surma vahel, mil Kadri seljatas ajuinfarkti ning seejärel rohkem enda sisse hakkas vaatama, sillutades oma lugudega teed väga paljude inimesteni. Ta jagas hoiakut, et elu tuleb nautida, oma armsamaid tuleb hoida ja kaitsta ning ükski hull temp pole piisavalt hull, et seda mitte proovida, sest… Elu pole igavene!   

Kadri sulest on ilmunud kaks raamatut – “Julgus mõelda, julgus öelda” (2013) ja “Julgus mõelda, julgus öelda 2” (2014) – ning Lauri Luigega kahasse kirjutatud “Must ja valge luik” (2013). 

Sügav kaastunne lähedastele!

Loe Kadri kolumni Buduaarile SIIN.