KUUMAD FOTOD: GRETE PAIA näitab end eriti seksikast küljest

Nikita Turok

Buduaar

Grete Paia tuleb septembri alguses koos räppar Pluutoga välja uue singli ja videoga, mille tarbeks valmis ka muusikavideo. Enne ilmumist heidame pilgu kuumadele kaadritele, kus lauljannat näeb ka eriti seksikas riietuses poseerimas.

3. septembril toimuva Eesti filmi- ja teleauhindade gala programmilt kergitati saladuseloori ning uue looga “Johnny Bravo” ja spetsiaalse lava-show’ga esinevad Grete Paia ja Pluuto.

Grete Paia sõnul on koostöö Pluuto, Gevin Niglase ja Karl Killinguga sujunud algusest peale väga hästi ning idee sai alguse väga ootamatult: “Viibisin eelmise aasta suvel Ibizal ning basseini ääres muusikat kuulates tabasin end mõttelt, et tahaksin Pluutoga midagi lahedat koos teha. Kuna ma temaga polnud varasemalt kordagi kokku puutunud, pöördusin ühe oma tuttava poole, kes andis mulle Pluuto numbri ja nii ma talle sealt basseini äärest helistasingi ja oma ideedest rääkisin.”

Töö loo kallal algas juba 2019. aasta sügisel ning meeskonnaga ühinesid Gevin Niglas ja Karl Killing. “Mis seal salata, oleme kõik väga ootusärevil, kuna tegelikult pidi “Johnny Bravo” ilmavalgust nägema juba kevadel 2. aprillil, kuid tollal tuli koroonakriisi tõttu kahjuks plaanid ümber mängida. Seda enam on meil ülimalt hea meel, et saame lugu siiski EFTA raames esimest korda laiemale üldsusele tutvustada,” on Paia rahul. Muusikavideo toodab A³ Creative Agency ning nii lugu ise kui ka ametlik video näevad ilmavalgust 4. septembril.