LEINAVAL KATRIN LUSTIL kästi mujale nutma minna

LEINAVAL KATRIN LUSTIL kästi mujale nutma minna

“Kuuuurija” saatejuht Katrin Lust jagas sotsiaalmeedias juhtumit, mis talle väga haiget tegi. Nimelt kirjutas naine Facebooki, et täna suri tema poolvend – Katrin oli parajastu Rahvusraamatukogu kohvikus nuttes lähedasi lohutamas, kui tema juurde tuli üks naine ja käskis tal minema minna. 

“Täna suri minu poolvend. Olen tööl ja üritan hooaja viimast saadet teha vaheldumisi tööd ja lähedasi rahustades. Istusin just Rahvusraamatukogu kohvikus ja lohutasin parasjagu lähedasi nuttes kui minu juurde astus proua ja teatas, et minge nutke ja rääkige mujal. “Ma ei taha teie juttu kuulata. Minge ära siit.”

Ma mõtlen, mis inimesed suudavad leinajale ligi astuda ja niimoodi öelda. Kas meil tõesti puudub teineteise vastu empaatia ja et niivôrd raskel hetkel veelgi rohkem teisele haiget teha. Palun ärge tehke mitte kellegile nii nagu see proua / kui näete kedagi nutmas, astuge ligi ja olge inimesed,” jagas Lust läbi sotsiaalmeedia kurvakstegevat juhtumit. 

Üks kommenteerija soovitas Katrinil see proua kuradile saata, mispeale Lust tunnistas, et läks seepeale hoopis kardina taha nutma, sest ei taha ju kellegi päeva ära rikkuda. Õnneks on naisel aga toetav meeskond, kes talle appi tõttas. “Mu kolleeg Alar Nilov juba tôttas mulle appi! Mul on toetav meeskond ja olen selle eest tänulik. Proua põgenes kohvikust. Ei kujuta ette mis inimene suudab niimoodi käituda, aga soovin talle sellegipoolest parimat.”