LOOTUS SÄILIB: “Ehk õnnestub mul oma eesmärk siiski veel ellu viia!”

Buduaar

Anneli Allikas-Parv

123rf.com

Kui täitsa esimest korda üle aastate mängides oli mu sihiks esimese tunni jooksul mitte välja kukkuda, siis tundub, et pean endale pokkeris võtma uue sihi - esimese poole tunni jooksul mitte välja kukkuda.

Kui eelmine nädal kirjutas mu kaasmängija Brit, et pokker on kõige ärritavam mäng maailmas, siis kahte viimast nädalat vaadates, pean temaga nõustuma. Eelmisel nädalal läks mäng nii kehvasti, et lausa häbi on. Mäng lõppes sellega, et läksin närvi ja kukkusin lihtsalt meelega välja. Naised ja nende tujud!

Nädala jooksul suutsin maha rahuneda ja mõtlesin, et alustan siis teisipäeval uue hooga. Või nii ma vähemalt lootsin ja vedas, et juba esimese poole tunni jooksul välja ei kukkunud. Nimelt oli mul käes kolmikud ja milline üllatus… Kaasmängijal oli loomulikult suurem kolmikute paar. Üsna suur rahahunnik läks selle alla kaotsi.

Ja muidugi läks ka nii, et käed mida ma kaasa ei mänginud, oleksin võitnud. Ja need mida kaasa mängisin, kaotasin. Ühel hetkel olin seisus kus ootasin lihtsalt paremaid kaarte, et all in lükata ja heale õnnele lootma jääda. Mul vedas ja võitsingi natukene juurde. Kauaks seda muidugi ei jätkunud ja 2 tundi peale mängu alustamist, kukkusin välja.

Eesti naiste pokkeriliiga turniirid on kestnud juba kuu aega ning selle jooksul on saanud üsnagi valusal kombel selgeks, et professionaalset mängijat ei saa minust küll kunagi. Hea kui suudan oma eesmärgi ellu viia – ühe korra esikümne sekka jõuda. Õnneks on natukene veel aega ning ehk õnnestub mul oma oskuseid lihvida ning siht siiski ellu viia. Elame, näeme.

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Teine live-turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Finaal toimub Hilton Tallinn Park hotellis, kus kõik 50 kvalifitseerujat juba võidavad. Alates Buduaari aastatellimusest kuni teiste toetajate auhindadeni.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!