MILLISES SÕRMES kannad sõrmust? Loe, mida see sinu kohta reedab!

MILLISES SÕRMES kannad sõrmust? Loe, mida see sinu kohta reedab!
Mecca/Marilyn Kerro

Hinnatud nõid Marilyn Kerro teeb iga mõne aja tagant sotsiaalmeediasse postitusi, mille eesmärgiks on inimesi aidata ning õigele rajale tagasi suunata. Hiljuti kirjutas naine sõrmustest – täpsemalt sellest, mida inimese sõrmuse kandmise eelistused tema kohta ütlevad. 

Nimelt tõdeb Marilyn, et inimesed võivad erinevatel eluperioodide tunda erinevaid soove sõrmuse kandmiseks. ”Vaadates tagasi ajale, mil elasin Moskvas, olid minu sõrmused pidevalt nimetisõrmes. Kui kanda sõrmust seal, toob see kandjale enesekindluse, sihi ning võimaluse ise otsustada.”

Ka see, kas sa eelistad hõbedast või kullast sõrmust, ütleb nõia sõnul nii mõndagi. ”Hõbe toob võimalused, aitab alustada ”uuesti ” ning lisaks mõjub hästi verevarustusele. Kuld aitab säilitada seda, mis sinul juba on. Ehk kui sa oled eluga rahul, siis kanna just kulda. Kui sa otsid iseennast ja oma teed, vali hõbe,” soovitab ta.

Kummas käes sa sõrmust kannad – see reedab sinu nõrgema poole. ”Vasak pool sümboliseerib naisenergiat (ema), parem pool meesenergiat (isa). Tunnetage ise, kummas käes sõrmust kanda soovite, kas vasakus või paremas. Just see pool vajabki teie tähelepanu ning selle poolega tuleb tööd teha,” nendib Marilyn.

Sarnased artiklid