“MIS KASU MUL MEHEST, kui ta enam raha ei anna … “

Shutterstock

Buduaar

“Ma olen alati olnud seda meelt, et hea mees on tark mees ja tark mees juba teab, kuidas hästi elada.

Seega oskab ta raha teenida ning tõepoolest minu praegune mees on selles osav. Aga viimasel ajal on ta hakanud mulle raha andmisest keelduma ja see ei sobi mulle üldse. Lisaks ei saa ma aru, miks ta mulle raha enam anda ei taha?

Oleme pool aastat koos olnud, kolisin tema juurde pärast kolmenädalast kohtingul käimise perioodi, sest kõik tundus õige olevat. Minu arvamus on, et naine peab oma välimuse eest hoolitsema ja kodu korras hoidma – seda, milliste vahenditega naine seda teeb, on loomulikult tema enda valik.

Koristamine ei ole minu teema, sest elus on palju muudki teha, seega ma palkasin koristaja. Mees andis alguses raha just nii palju nagu ma seda soovisin. Tean, et ta teenib tuhandeid eurosid kuus ja tema jaoks ei ole see mingi probleem.

Siis aga hakkasid tulema kommentaarid, et kas ma midagi muud ka teen lisaks ilusalongide ja ilukliinikute külastamisele? Ahjaa, ma pidavad ostlemisele samuti liiga palju rõhku panema. Aga kuidas muidu ma siis ilus välja näen? Ikka ilusate uute rõivastega ja kohendatud näolapiga. Ma ei nääguta oma mehe kallal kunagi, ma ei nõua temalt midagi. Anna lihtsalt raha ja ma olen sinu jaoks ilus naine.

Poleks arvanud, et selline diil talle ei sobi ja ega ma tegelikult ei teagi, kas see talle ei sobi. Ma lihtsalt kaalun siin talle ultimaatiumi esitamist – kui ta mind rahaliselt ei toeta, siis jätan maha. Sest olgem ausad, mis kasu mul mehest siis on, kui ta raha ei anna? Mina ju tööl ei käi ja tasuta ei saa siin maailmas midagi.

Huvitav, et mis ta siis vastaks mulle? Kas ta tõesti oleks nõus minust loobuma? Tal on ju see raha olemas, pole vaja ihnuskoid mängida.“