“NEED KURADIMA STAARPROSTITUUDID, kes lõikavad inimeste teadmatusest plekki”

“NEED KURADIMA STAARPROSTITUUDID, kes lõikavad inimeste teadmatusest plekki”
Kaisa Abner

Bikiinifitnessist ja personaaltreener Kaisa Abner ütleb kõik alati otse välja ning oma viimases blogipostituses astub naine kandadele niiöelda isehakanud treeneritele ja sotsiaalmeedia suunamudijatele, kes on üksnes raha peal väljas.

”Ärge saage minust valesti aru – ma tahan ka sinki leiva peale ja ma võtan ka inimeste käest raha, aga mu eesmärk on aidata neid inimesi ummikust edasi. Aga need sari-toitumiskavade väljastajad, need lihuniktreenerid, need Butterfly-absi tootjad, need influencerid, kes saavad Skinny-Detox-Imetee eest plekki, needsamad kes viibutavad keksukummidega edasi ja tagasi ja lubavad teile suurt tagumikku, need toidulisandifirmad, kes lubavad valgutünni seest muskleid jne. Need kuradima staarprostituudid, kes lõikavad inimeste teadmatusest plekki. Suurem osa neist on just selle singikamaka peal väljas ja see, mis teisest inimesest edasi saab – keda see kotib, kui palk on juba käes? Ja vot see läbiv muster ajab mul südame täis,” tõdeb Kaisa.

Kaisa paneb inimestele südamele, et nad ei usuks kõike seda, mida nad sotsiaalmeedias loevad – mitte ükski detox tee ei tee inimest peenikeseks ja kui toitumisnõustaja annab ette toitumiskava, kus päevaseks kaloraažiks on märgitud 1400 või isegi vähem veel, siis ta pole õige toitumisnõustaja. ”Ühe keskmise naise baasainevahetus jääb juba enamvähem 1400kcal kanti. Kui te pole parasjagu voodihaige või mingisugune eriline juhus, siis on täiesti kriminaalne panna inimene nii madalale kaloraažile. Ma ei hakka üldse siinkohal rääkima, kui te olete rase või imetate last. Vot see teema ajab mind räigelt kettasse.”

Sarnased artiklid