NÕID MARILYN KERRO rabav avaldus: “Meile ei räägita kõike, mida me teadma peaks!”

TV3

Buduaar

Nõid Marylin Kerro avaldas hiljuti Youtube`s video seoses sellega, milline on tema nägemus Metallpühvli aastast. Videos tuli juttu ka koroonast ning Kerro tegi sellega seonduvalt üsna rabava paljastuse.

“Ma näen kavaluse kaarti. Mul on tunne, et meile ei räägita kõike, mida me peaks teadma või oleme infosulus,” rääkis Kerro ning peale mõningast mõtlemist sõnas, et Covidi kohta võib tulla mingi teistmoodi informatsioon välja, millest inimesed teadlikud ei olnud.

“Aga siin näitab, et keegi sellest on teadlik. See pole veel avalikkuseni jõudnud. Mingi teema sellega tuleb, seal eesotsas on meesterahvas. Kas leitakse mingi tavaline raviviis, aga see tuleb. Inimesed ei lähe Covidiga enam kaasa, hakkavad mässama selle vastu. Rahu peaks saama kuskil 3 aasta pärast, siis hakkab maailm sellest raputusest toibuma,” lisas ta.

Kerro soovitab ka vaktsiini rohkem uurida, et milline on selle pikaajaline mõju ning soovitab kindlasti oma sotsiaalset ring natukene väiksemaks tõmmata. “Sest mõjutatud saame me kõik sellest veel. Ja mulle tundub, et suuremalt kui ise arvame.

Rahvas võiks rohkem silmad lahti hoida ja saada aru, et ka sinu arvamus loeb. Kui kõik meie hakkaksime oma arvamust avaldama, siis tuleksid ka suured muudatused. Ei tohiks kanakarjas joosta, võiks eraldi seista ja oma peaga ka mõelda.”