PALJAS PORGAND sattus skandaali: saan palju viha Haapsalu ja Läänemaa külastamise pärast

PALJAS PORGAND sattus skandaali: saan palju viha Haapsalu ja Läänemaa külastamise pärast
erakogu

Blogi Paljas Porgand autor Merilin Taimre käis mõni aeg tagasi koos kallimaga Läänemaa ja Haapsalu tuuril, kajastades kõike seda ka sotsiaalmeedias ja oma blogis. Läänemaa ilu avastanud naine aga sai selle tulemusena hoopis piirkonna elanikelt pahameelt kaela ning külvati üle vihaste kommentaaridega.

“Koroonakriisijärgse majanduslanguse tõttu püüavad Haaapsalu linnavalitsus ja SA Läänemaa kasutada Läänemaa reklaamimiseks võimalikult palju ära sotsiaalmeedia võimalusi,” kirjutab väljaanne Lääne Elu.

Juuni esimesel nädalavahetusel Läänemaal tuuritanud blogija poseeris Haapsalu raudteejaama peroonil ja linnusemuuseumi platvormil, einestas Hapsal Dietrichi restoranis, Dirhami kalakohvikus jm, käis ära Osmussaarel ja Roosta seikluspargis.

Ilusaid kaadreid jaganud Taimre sai aga ägedale seiklusele ootamatu tagasilöögi: “Vau! Ma saan veebis palju viha Haapsalu ja Läänemaa külastamise pärast. Mu elu on ikka lõbus. Meedia on tõeline kunstnik – alati portreteerides seda, midaiganes nad ise tahavad,” kirjutas blogija Instagrami postituses.

“Lääne Elu kirjutas lampi, et Haapsalu palkas mu, et ma neid külastaks (mis ei vasta tõele). Ja kuna linna eelarve on megaväike, siis sellest tõusis mingi kammajaa, kus inimesed sõimavad mind,” lisas naine kauni foto kommentaariumisse selgitavalt. “Kommentaatorite põhjal minusugune paks kole olematu IQ-ga inimene ei tohiks Haapsalut külastada. Toon sinna Eesti läbustajad kohale,” lisas naine.

https://www.instagram.com/p/CBxT1DnJ72Q/

Blogija avaldas ka oma Instagrami lugudes ühe inimese kommentaari, kus too sõnas, et ta ei soovi, et Läänemaad ja Haapsalu seostataks selliste inimestega nagu tema. Vastuseks küsis naine, mis ta peaks Haapsalu vahele jätma:”Kuna edendasin seal turismi kaaseestlaste seas ja näitasin rõõmuga looduskauneid ja kultuurilise väärtusega kohti?” sõnas Taimre, et tegemist on meeletult ilusa kohaga.

“Teil pole vaja sinna selliseid inimesi? Milliseid? Enda eluga rahulolevaid edukaid inimesi, kes on teinud karjääri, andnud välja 5 raamatut, andnud palju väärtust ühiskonnale, aidanud inimesi, teinud heategevust ja süstinud inimestesse positiivsust? Mitte andnud salvavaid seisukohti tühja koha pealt nagu antud kommentaar?” küsib Taimre kommenteerijalt vastu, lisades, et ta on tõsiselt kahju, et nii ilusas linnas on nii palju pimedust.

https://www.instagram.com/p/CBNIDQhJJp3/

https://www.instagram.com/p/CBK8A6Tp1UV/

Sarnased artiklid