PESALEIDJA VARJUPAIGA KASSID said oma live show

PESALEIDJA VARJUPAIGA KASSID said oma live show

Kui oled üks neist, kes on alati tahtnud varjupaikadesse loomi külastama minna, kuid mingil põhjusel ei ole seda teinud, siis nüüd on sul selleks võimalus. Antud viis külastus pole aga päris tavapärane. Nimelt on Pesaleidja loonud midagi sellist, tänu millele saab iga internetiühenduses olev inimene jälgida kassitoa kasse 24/7.

Kui oled üks neist, kes on alati tahtnud varjupaikadesse loomi külastama minna, kuid mingil põhjusel ei ole seda teinud, siis nüüd on sul selleks võimalus. Antud viisil külastus pole aga päris tavapärane. Nimelt on Pesaleidja loonud midagi sellist, tänu millele saab iga internetiühenduses olev inimene jälgida kassitoa kasse 24/7.

Pesaleidja MTÜ on 2009. aasta kevadel loodud mittetulundusühing, mille eesmärk on abistada kodutuid ja väärkoheldud loomi. Pesaleidja on Eesti suurim vabatahtlike poolt juhitav kodutute loomade varjupaik, mis pakub hetkel peavarju rohkem kui kolmesajale kassile ja koerale, kes elavad Pesaleidja kassitoas ja vabatahtlike juures kodudes.

Kuna loomasõpru on palju ja aega pigem napib, on vabatahtlikud loonud kasside nägemiseks ideaalse võimaluse. Kassitoa kõige suuremasse vabapidamistuppa paigaldati Animals Life Net projekti raames kaamera, mis hakkab 24/7 üle kandma elu kassitoas.

Nüüd saad sa nii tööl kui kodus jälgida, kuidas kümned armsad kassikesed omavahel mängivad, uinakuid teevad, söövad ja ehk isegi kaklevad. Iga kassisõbra unistus!

Vaata ülekannet Pesaleidja kassitoa kassidest SIIT.