PIINLIK! 87% eestlastest ei saa eluga hakkama, aga raha kulutab mõttetult

Kolmapäeval TV3 uudistesaade uuris oma vaatajatelt, kuidas nad oma sissetulekutega toime tulevad. Selgunud vastus oli pehmelt öeldes jahmatav. Ootamatult vastas 87%, et ei saa oma rahadega hakkama. 

Tagasi artikli juurde

11 kommentaari

 • K4ili
 • mau111

  mau111

  No issand. See tasuline lehe lugemine on ka nii mõtetu, rääkimata telesaadete tasulisest vaatamisest.
 • Chiffong

  Chiffong

  Minu jaoks näitab see vaid seda, et osad inimesed vinguvad lihtsalt demonstratiivselt ka. Ma arvan, et enamus, kel ei ole raha palju, telefonikõnet ei teinud.
 • Mimdoll

  Mimdoll

  Mina ütlks, et inimene on suht rumal, Meil raisatakse tohutult raha täiesti mõttetute asjade peale ja poes korvidesse kiigates on ikka päris ulme, mida kokku ostetakse ja kuna olen mitmes poes lühitöid teinud olen nii hästi märganud kuidas valdav osa inimesi isegi ei vaata ei hinda ega koostisosi
 • inimesed, kel on vähe raha, ei tohiks üldse lotot mängida ega mingeid selliseid tasulisi teenuseid kasutada, sest sellega võita on ebareaalne.
 • HAI

  HAI

  Kuskil pole mainitud et raha kulutatakse 100 euri võidu peale.
  Pigem mõeldi kui palju inimesed annetasid jõulude ajal mitmel erineval kanalil jooksvalt abi jaoks . teiseks kulutatakse erinevate muusika kanalite peale loo tellimiseks või tervitamiseks , ja ka öö programmide peale .

  ja kui tulla uuesti 100 euro võidu peale siis kohe kondlasti on lihtsam sada päeva 1 eur kürvale panna ja 100 päeva pärast ongi 100 euri.... igal juhul võiduvõimalus 100% aga tele saates on protsent väga väike ja ma usun et enamus kes mängivad iga päev ei võida tegelikult kunagi
 • No see eur väga kedagi ma arvan ei päästa, aga samas võimalik võita vastamise eest 100 euri, siis selle eest saab juba natuke rohkem süüa osta, kui kilo banaane või oäts leiba ja piima.
 • galja88

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!