RAVITSEJA TARMO URB avaldas, kuidas elada harmoonilist elu

Uudised.ee stuudios käis hiljuti külas tuntud ravitseja Tarmo Urb. Juttu tuli sellest, kuidas elada harmoonilist elu kui ka sellest, mida saaks ise ära teha, et muuta seda numbrite elu, millest inimene tänapäeval nii väga sõltub. 

Tarmo on juba aastad töötanud ravitsejana ning õpetanud inimestele, kuidas hakkama saada sellega, mis meie ümber toimub ning kuidas iseendaga paremini hakkama saada. Mida soovitaks mees aga pühade-eelseks perioodiks, mil paljud inimesed stressi langevad ning kuidas saada hakkama siis, kui su ümber pole lähedasi inimesi, kellega seda perioodi veeta?

“Minu esimene soovitus on alati, et ärge kaotage mõistust. Pühadest rääkides, siis alati on püha ja ei tohi lasta müügiinimestel enda tuju rikkuda, et sa oled nüüd kohustatud oma kallitele midagi kallist ostma. See on nii nõme – jõuluvana toob ju kingid. Mida sa tõmbled,” rääkis Urb. 

Ta lisas, et tänapäeval on kõik viidud numbrite peale. Kui näiteks kena paar istub restoranis veini joomas, siis nad ei räägi mitte sellest, et võiks hotellituppa edasi minna, vaid vesteldakse sellest, kui palju midagi maksab või kui palju ta millegi eest maksis – kogu jutt tiirleb ainult numbrite ümber ning selle peale on praegu viidud kogu maailm. 

Mida saaks aga inimene ise teha, et muuta seda numbrite elu, millest me sõltume? “Võiks alustada mitte tegemisest või tegemata jätmistest. Me võlgneme jumalale ainult ühe asja ja see on rõõm. Vaata peeglisse ja naerata – sealt algab kõik. Ütled, et per**e kogu see propaganda ja jama. Tegelikult ma olen elus, ma olen veel terve. Ära häbene armastada, kui sa kedagi hoiad. Ja kindlasti keegi hoiab ka sind,” avaldas Urb.