SUPERSTAARISAATES OSALENUD MADIS: “Elus on kõik võimalik!”

Kogu Eestimaa elas eelmisel pühapäeval kaasa telesarjas “Eesti otsib superstaari” osalenud 25-aastasele Rakverest pärit Madis Markile. Madis suutis oma inspireeriva ellusuhtumisega vallutada nii žürii kui ka publiku südame, kuid kollast kaarti tal siiski saada ei õnnestunud. Küsisime Madiselt, mis saab edasi ja millest unistab tuhandete inimeste südameid puudutanud noormees?

Madis oli saates osaledes valmis kõigeks ning ütles juba kohapeal antud intervjuus, et kõige olulisem on eneseületus ja inimeste inspireerimine. “Laususin oma lauluõpetaja kuldsed sõnad: “Iga laulupäev on pidupäev!” Pole vahet, kas esineda 100-le, 10-le, 3-le või kasvõi iseendale. Seda võimalust tasub igal juhul tähistada.

Mul tõesti oli väike lootus südames, et ehk pääsen edasi, sest mine tea, kui palju põnevust ja uusi väljakutseid see oleks mu ellu lisanud, aga samas olin eelkõige kogemuse eest tänulik ning enda üle väga uhke, et sellise julge sammu tegin. Ja seda on hämmastav vaadata, kuidas ma inimesi liigutasin! Olen saanud selle lühikese aja jooksul väga palju kirju ja tänuavaldusi ning isegi internetikommentaatorid on positiivselt üksmeelel. Läksingi sinna sarnase taotlusega, et näitan inimestele midagi tõelist ning panen nad rohkem enda sisse vaatama, ja mul on tunne, et see õnnestus täiesti,” sõnas ta.

Madis tunnistas, et saates osalemine andis talle jõudu, et tulevikus veelgi suuremaid samme ette võtta. Noormehel on kindel plaan laulmisega edasi tegeleda ning seda veelgi paremaks lihvida. Ja võib-olla ühel päeval tulebki ta taas kord uue inimesena tagasi. “Samas on muusika kõigest üks osa minu elust ning ma pole otseselt muusikukarjääri peale mõelnud. Sellega on pigem nii, et liigun tasapisi edasi ja vaatan, mida tulevik toob. Elus on kõik võimalik.

Praegu on suuremateks prioriteetideks tervis, vaimne eneseareng ja väikestviisi ettevõtlus. Soovin pakkuda nii holistilise teraapia kui ka coaching‘u teenust, et inimestega personaalselt tegeleda ja aidata neil oma unistused teoks teha. Holistiline regressiooniteraapia keskendub rohkem minevikuteemadele, mida lahendatakse muutunud teadvuseseisundi abil sarnaselt hüpnoteraapiale, kuid coaching tegeleb rohkem uue elu loomisega. Samuti unistan motivatsioonikõnelemisest, koolitamisest ja kirjutamisest. Blogimine on aidanud kirjutamisoskust arendada ning sügisel on oodata minu esimest raamatut, kuid kõnelemine on alles ees,” rääkis Madis oma plaanidest lähemalt.

“Kui kokku võtta, siis ma unistan inimese täispotentsiaali rakendamisest ja selle eeskujudeks on mul Tony Robbins, Sean Stephenson ja Nick Vujicic. Nende inimeste puhul inspireerib mind see, et nad mõjutavad positiivselt miljoneid inimesi, kuigi pealtnäha on nad maailma kõrval väga väikesed! Vot selleks ma neid hirme ületangi, sest kui inimene ennast tõeliselt avab, suudab ta mägesid liigutada. Tunnen, et mul on väga palju potentsiaali kõiges, mida ma ette võtan. Iga kord, kui ma midagi teen, saan väga head tagasisidet vastu. Tunnen, et maailm vajab mind ja see annabki mulle jõudu, et oma mugavustsooni ning piiravaid harjumusi ületada. Kui varasemalt oli kaalul vaid minu isiklik õnn, siis nüüd tunnen suurt vastutust, et oma andeid teistega jagada. Ja kui kõik ausalt välja rääkida, siis muidugi unistan ma ka armastavast kaaslasest, kellega koos ma seda kõike teha saan,” lisas ta.

Oma jutu tõmbab Madis kokku sõnadega, et tema suurimaks visioonipildiks, mille ta ühel päeval kindlasti ka ellu viib, on seista laval omal jalgadel ning laulda kui särav täht, kes tuletab inimestele meelde, kui erilised hinged me tegelikult oleme.