SUUR GALERII! Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE Tallinnas

SUUR GALERII! Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE Tallinnas

Saku Suurhallis maandus taas kord Eesti suurim ostupidu – Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Nii uut kui vähekasutatud kaupa leidus nii naistele, lastele kui meestele. Lisaks oli kohal hulgaliselt staare.

Saku Suurhallis maandus taas kord Eesti suurim ostupidu – Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Nii uut kui vähekasutatud kaupa leidus nii naistele, lastele kui meestele. Lisaks oli kohal hulgaliselt staare.

19.-20. septembril toimunud Buduaari turul sai nautida nii moodi kui ka melu. Turukülalisi ootas enneolematult suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt, registreerunud oli rekordarv müüjaid. Päeva juhtis ning šoppajaid ergutas stiilne moeguru Ženja Fokin. Klubi Teater DJ valis särtsakaid rütme, laval toimusid moe-show‘d, esitlused, esinesid tantsutüdrukud. Muuseas sai näha Donna Nordica moe-show‘d, kus astusid üles ka Chihuahua Sõprade Liidu koerad. Spetsiaalselt selleks moeetenduseks valminud koerte aksessuaarid olid pandud sobima nende omanike seljas olevate kleitide ja seelikutega. 

Silma rõõmustasid InesDance tantsijad eksootiliste Havai tantsudega ja DanceLife show-tantsijad.

Turul olid kohal kodumaa kõige stiilsemad naised, kes tühjendasid oma kadestamisväärseid garderoobe staariturul. Teiste hulgas võis turult soetada lauljate Getter Jaani ja Elisa Kolki, saatejuhi ja Riigikogu liikme Maire Aunaste, Alina Privalova ja Kertu Jukkumi, modellide Katja Bulgarina, Marilin Kaareste ja Keith Tootsi, särava telenäo Kati Tootsi, teleprodutsent Triin Luhatsi, võistlustantsija Emma-Leena Kogeri, stilist Maarja Siimu, tantsutreener Monika Tuvi, miss Madli Vilsari ja alati stiilsete kaksikute Mari ning Kristi Ojasaare vingeid rõivaid! 

Annely Adermann TV3 leti taga tegi tuju rõõmsaks kõigil “Kättemaksukontori” fännidel, müües sarja fännitooteid – tassid said otsa juba paari tunniga! Tuntud DJ, StarFM raadiohääl ja melomaan Allan Roosileht müüs ja tutvustas rariteetseid vinüüle ja CD-plaate oma kogust.

Moeturul oli parimate pakkumistega kohal rekordarv Eesti parimaid disainereid, nende hulgas Kirill Safonov, Donna Nordica, Diana Kurves ja Mumm Mõmm by Rauno Märks. 

Moe-show‘l astusid üles kaunitarid Coppa Della Maga Summer Model 2015 konkursilt, näidates Donna Nordica ja Garderoob.net rõivaid. Modelle jumestasid Prantsuse ökokosmeetikabrändi Avril meikarid, soengud sättis Ilukohvrist juuksur Kristiaana Laansoo.

Superpakkumistega olid kohal kõikmõeldavat kaupa pakkuvad suuremad ja väiksemad firmad. Hinnad ei olnud kummist – mitmed müüjad julgustasid kliente kauplema ja seda usinalt ka tehti. Turul oli oma esindusega kohal Skandinaaviamaade nr. 1 dieettoidu bränd Nutriless, mis on loodud kehakaalu kontrollimiseks ja alandamiseks.

Toetasime jälle kasuperede lapsi ja kohal olid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Aitäh kõigile, kes aitasid, seekord läks abi Ida-Virumaa kasuperedesse.

Turu ametlik afterparty, mis läks täismajale, toimus klubis Teater. Turul olid kohal klubi kaunid esindajad, kes tervitasid kokteilide ja VIP-kutsetega. Turumüüjaid ja -külastajaid kostitasid kaunid Baileyse türdukud, kes pakkusid degustatsiooniks Baileys Original ja Baileys Chocolate Luxe likööre. 

JÄRGMISTE BUDUAARI TURGUDE TOIMUMISAJAD:

17.10 Rakvere Põhjakeskus

14.11 Tartu Lõunakeskus

Vaata suurt turu galeriid!

Fotod Maksim Toome ja Sirli Lump

 

www.buduaariturg.ee