TERVE EESTI LÄHEB TOOBALIGA SAUNA? Peaaegu 7000 huvilist on juba koos!

TERVE EESTI LÄHEB TOOBALIGA SAUNA? Peaaegu 7000 huvilist on juba koos!

Eile hakkas meedias kulutulena levima uudis, et Keskerakondlane Priit Toobal on eravestlustes kooliealisi poisse endaga sauna kutsunud. Tänaseks on sellest tuule tiibadesse saanud põnev ettevõtmine Facebookis. Nimelt on loodud üritus “Saunaõhtu Priit Toobaliga”, kuhu on end praeguseks hetkeks registreerinud juba peaaegu tuhat inimest! Tuleb tunnistada, et eestlaste huumorimeel pole õnneks kuskile kadunud.

Eile hakkas meedias kulutulena levima uudis, et keskerakondlane Priit Toobal on eravestlustes kooliealisi poisse endaga sauna kutsunud. Tänaseks on sellest tuule tiibadesse saanud põnev ettevõtmine Facebookis. Nimelt on loodud üritus “Saunaõhtu Priit Toobaliga”, millest on praeguseks hetkeks huvitatud juba üle 2000 inimese ja see number muudkui kasvab! Tuleb tunnistada, et eestlaste huumorimeel pole õnneks kuskile kadunud.

Ürituse lehel kirjeldatakse ettevõtmist järgmiselt:

“Eksklusiivne pakkumine. Saunas pole lutikaid, mistõttu on see üks väheseid kohti, kus saab KAPOt kartmata rääkida armastusest – armastusest Keskerakonna ja Edgari vastu, aga ka armastusest üleüldiselt.

Tulge kõik, noored ja vanad (v.a. naised). Tulge kõik, kes veel ei maga!

Tervitusviin ja hapukurk hinna sees!” 

Kuna tegemist on eelkõige meestele mõeldud ettevõtmisega, siis võib registreerunute hulgast ka mõne tuntud mehe nime leida. Ühest korralikust saunast on huvitatud näiteks Robin Juhkental, Robert Rool ja Eric Kammiste.

Kui ka sinul on põneva ettevõtmise vastu huvi, siis ennast saad registreerida SIIN.

Buduaar.ee